СпайдерВумен• 31 мая 2025

Подорожі одній. Чи Ви добре розбираєтеся в транспорті..

Готелях.. Взагалі якщо інші країни то як з мовою? Чи дуже добре знаєте англійську мову? І при цьому вік 49- 52 наприклад?
Чи такого не буває, може допоможете набратися відваги? Живу зараз одна, сумно, хочеться якихось змін Чи пригод. Сама не знаю. Хто може допомогти?
Не прохожу мимо• 31 мая 2025
Ответ дляГолубая фишка
Живу в Германии. Оплата в автобусе только наличными в евро водителю. Или покупать в автомате электронный билет (не на всех остановках он есть, только на вокзале и парочка в центре города).
І чим це рятує ситуацію,описану раніше?
У вас завжди є із собою готівка країни Європи? Ну так, щоб все було логічно?
Євро є практично у всіх. Тому точно не шок, якщо потрібно розрахуватися..
А крони, леви, золоті, наприклад - завжди з вами?😂
Не прохожу мимо• 31 мая 2025
Ответ дляГолубая фишка
Я уже пол мира объездила и без ваших ’вумных’ советов. И никогда не было претензий, а почему это у вас только в местной валюте оплата
Ну ще ж ПОЛ залишилося? То вперед. Не бийтеся так головою, небезпечно, у вас ще все попереду.
Удачі вам. Візьміть пару тугриків ще із собою
Котя_люлю• 31 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Неправда! Тут нічого складного немає. І взагалі вчені пишуть, що такі подорожі де треба включати усі відділи тіла і мозоку-найкраща профілактика Альцгеймера))) я б таку профілактику робила б і робила б, аби ж ще хто гроші давав)
Я тоже считаю , что ничего сложного нет. Но автор ещё никуда не поехала, но уже боится. Ну есть такие тревожные и пугливые люди, которые в 3 соснах заблудятся. Так зачем ей рисковать?
Голубая фишка• 31 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Слушаюсь и повинуюсь, командир полка- нос до потолка!
Даже не представляю, как я до этого жила и путешествовала без столь ценных указаний.
Мовчу, але хочу• 31 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
І чим це рятує ситуацію,описану раніше?
Куди не їду,завжди в обміннику беру на старт валюту.Злоті,форенти.колись куни в Хорватію,зараз вже не потрібно.Я в обл центрі.в обмінниках проблем нема.
Ушла и Пришла• 31 мая 2025
Для першої подорожі дійсно краще тур. Подивитися агенцію 365 - у них купа турів по Україні і є варіант в Іспанії. Була з ними в Іспанії 2 тижні. Дуже сподобалась організація. Кожен день організовано везли на екскурсії- цікаво і все продумано. Програма у них розрахована на тиждень. Я була 2 , тому іздила на екскурсії через день. День екскурсія, день самостійно гуляла вздовж моря по місцевим маршрутам. Рекомендую.
Соображалочка• 31 мая 2025
Ответ дляТрусиковед
Угорщина?
Ну там не так погано з англійською
Голубая фишка• 31 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
І чим це рятує ситуацію,описану раніше?
Представьете себе, да, у меня есть чешские кроны и польские злотые про запас, небольшие суммы, чтобы можно было купить бутер или заплатить за туалет, если не будет расчёта картой. Любую местную валюту можно снять со своей карты в ближайшем банкомате при необходимости, если ты там проездом на день-два. Но всегда должен быть ’план Б’, потому как был конкретно у нас случай, что банкомат в Тайланде ’съел’ нашу карточку и не захотел отдавать обратно. Позвонили в свой банк - они говорят ок, мы её блокируем, получите по возвращению обратно в Украину новую.
Хорошо, что это были доп. деньги, а основные мы с собой в баксах наличкой привезли. А то бы сидели куковали без денег, а у нас отель был на ВВ и ребенок, и впереди 2 недели отдыха.
Так что карта в любой момент может подвести, кроме того, что её можно элементарно потерять, забыть в банкомате или еще какой-то трабл.
Соображалочка• 31 мая 2025
Ответ дляБорщичок
В Кишиневі в мене був шок, оплата громадського транспорту в місцевій валюті готівкою :)
А з чого шок? В Україні так само в дуже багатьох місцях
Соображалочка• 31 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
І чим це рятує ситуацію,описану раніше?
Ну якщо ви знаходитесь в іншій країні, варто памʼятати, що у них інша валюта, нє? В чому тут може бути шок, якщо це елементарна базова річ?
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Їдьте організовано. Бо якщо ви сама в перший раз у Францію їдете, то я б поїхала туром якщо відпустка. Хоча їхати для мене не проблема, але весь час по справам кудись. У відпустку, якщо і не багато днів, то мені краще туром.
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляБорщик
мне 50, как-то даже вопросов не стоит. Вариант б-спросить у проходих никто не отменял. Переводчики у всех есть

Как вопросов не стоит? то есть и туром , и без ездите, одна?
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Як сказати. Коли ви по іншому не можете доїхати, то це вихід.
І такий варіант завжди повинен бути
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я добре знаю англійську , але дуже нечасто вживаю її за кордоном. Спокійно можна їздити без мови зі смартфоном
Так, головне інтернет, роумінг щоб був.
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляБорщичок
А іноді на малюнок дивитеся

Он червоний трамвай, синій на білому фоні автобус, синій на чорному метро
От той малюнок мені з вигляду що поїзд, що трамвай. Метро теж. Ну дуже всі подібні між собою.
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
В якому сенсі довіряєте ??
Чи все правильно, інформація.
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Зазвичай тур дешевше , ніж самостійна подорож
Дякую Вам. Думала , навпаки.
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
я вообще не понимаю, как пользоваться общественным транспортом. Но, думаю, благодаря интернету справилась бы. Хотя сама никогда не путешествовала. Мой предел с детьми и на машине ближняя Европа - Румыния. Болгария, Греция
Но с детьми мне проще в принципе
Это все равно почти что одна. Но хоть есть с кем поговорить. А ответственность всемравноина Вас . За поездку и все решения.
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Якщо наважитесь сама, то все у вас вийде. Якщо у вас мета поїздки культурна, музеї наприклад, то тур кращє. Індивідуальні квітки дорожче ніж групові. Якщо мета шопінг, подивитись місто, то самостійно все зможете. Навіть вдома ви можете розрахувати погодинний маршрут у який час, та поїзд сідати. На вокзалах на мою думку взагалі немає проблем. Там на табло і без мови все зрозуміло який поїзд з якої колії їде. Якщо я плутаюсь у лабіринтах переходів, перший працівник у формі подивиться ваш білет і покаже рукою куди рухатись без мови. При посадці у транспорт можна просто спитати парк динозаврів,? Вам кивнуть головою, або дадуть зрозуміти, що наступний автобус, а не цей наприклад
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
когда с ребенком были в Варшаве то сели не в ту сторону на транспорт) по карте) Потом еще был момент разрядился телефон, было страшновато, дошла по памяти
І цього теж боюсь.
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляКотя_люлю
Автор вы никогда не выезжали за пределы Украины? Тогда лучше ехать в тур , где всё организовано. Если вы такая тревожная, языков не знаете , в транспорте и отелях не разберётесь, то лучше не рисковать.
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Дякую Вам
Я_не_аноним_100%• 31 мая 2025
Ответ дляСпайдерВумен
І цього теж боюсь.
но меня удивила одна женщина которая одна ехала аж в ирландию кажется, то есть поезда самолеты, я в шоке была, что так люди не боятся) и так думаю - мы ж не по лесу бродим, не в одиночку, а везде люди, много хороших людей, много наших, в той же Польше везде абсолютно русский или укр на каждом шагу был)
Я_не_аноним_100%• 31 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
да, это правда
Борщичок• 31 мая 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Ви можете дивитися розшифровку позначок конкретно по місту, де будете.
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляБорщичок
А де та розшифровка? Не моглч якось найти. Хіба скрін зроблю, і в ші спитаю.
КоКоКоКоКоКо...• 31 мая 2025
Авторко , по ваших відповідях - вам неможна їхати самій. Беріть тур , й компанія буде, й голова не болітиме про планування маршруту. Гарно відпочинете, ще й зекономите
Сунуся в чужі справи• 31 мая 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Автор, а як ви в Україні пересувайтесь сама? Це ж можна вийти з дому, і не зрозуміти - де трамвай, а де автобус!
А між містами? Це ж треба на вокзалі якось найти свій потяг! А якщо пересадка! А якщо перейти з вокзалу на приміський вокзал!
Може, вам краще поки в межах свого міста потренуватися відрізняти види транспорту один від одного. А потім, потихеньку, поступово вже переходити до пересування між містами за допомогою гугл карти?
Пишна молодиця• 31 мая 2025
Ответ дляСпайдерВумен
І ще, чи довіряєте Google maps? Добре орієнтуєтеся?
По англ не говорю, но могу понять. Имела такую же проблему, как Вы, но 15 лет назад. Тогда ещё смартфонов не было. Искала попутчиц на спец сайте. Дважды так ездила. Мои попутчицы отлично знали англ и фактически были моими гидами😊 Так что очень хорошие воспоминания.
Лучше, конечно, не быть в одном номере, тк не всегда есть совместимость характеров.
С одной попутчицей мы стали лучшими подругами, уже 13 лет как. А с другой ограничились поездкой и все.
автор СпайдерВумен • 31 мая 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Якщо основне, зекономлю. Це мотивує.