Лагшмивара• 31 мая 2025

Ryanair та Wizz Air

Доброго дня. Вперше купувала квитки сама і, здається, накосячила. Хто знається на цих лоукостах, допоможіть будь ласка.
Перше питання по Wizz Air - своє і дитини прізвища та ім´я тільки перші літери з великої, потім маленькі. А в паспортах і прізвище і ім´я великими літерами. Чи може буде проблемою це? Летіти не із зони Шенгену в Шенген.
Друге питання по Ryanair. Дивилася-дивилася на схему літака і чогось вирішила, що з дитиною треба поближче до туалетів і забронювала місця 28 ряду з 35. Тепер думаю, може треба місця більш до голови літака брати, може бути зручніше? Їх ще можна змінити. Поділіться, будь ласка, своїм досвідом
Кнопкотиць• 31 мая 2025
Величина літер не має значення. З місцями теж проблем не бачу. Ну буде трохи натовпу над вами періодично)
Області пітьми• 31 мая 2025
Автор, все норм, гарного відпочинку.
автор Лагшмивара • 31 мая 2025
Ответ дляКнопкотиць
Дуже дякую, заспокоїли щодо літер. А чого натовп над нами? Бо до туалетів будуть бігати люди?
Області пітьми• 31 мая 2025
Ответ дляКнопкотиць
та ну, 7 ряд з кінця, не буде натовпу.
автор Лагшмивара • 31 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Автор, все норм, гарного відпочинку.
Дуже дякую
Пупуговка• 31 мая 2025
Вы не о том волнуетесь. Следите за переносами рейсов.
вентиляторная• 31 мая 2025
Все нормально з місцями, швидше вийдете. Ви, мабуть, вперше летите? Ми літаємо до 10 раз на рік, і завжди беремо 32-33 ряди, щоб не чекати довго виходу.
автор Лагшмивара • 31 мая 2025
Ответ дляПупуговка
Вже час переносили
автор Лагшмивара • 31 мая 2025
Ответ длявентиляторная
Дякую, начебто літимо не вперше, але були чартери і від мене вибір місць не залежав
вентиляторная• 31 мая 2025
Ответ дляЛагшмивара
Відкрию секрет: навіть при авіатрощі задні місця мають більше шансів на виживання. Звісно, якщо це сталось не в повітрі.
Кнопкотиць• 31 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
та ну, 7 ряд з кінця, не буде натовпу.
Ми нещодавно поверталися з Гран-Канарії з одним працюючим туалетом у раянів ))) Тож черга була на пів літака 😂
автор Лагшмивара • 31 мая 2025
Ответ дляКнопкотиць
Навіть не очікувала, що може пойти не так в літаку з туалетами
Кнопкотиць• 31 мая 2025
Ответ дляЛагшмивара
Та від раянів можна чекати все, що завгодно. Це як маршрутка (( Одні вийшли, інші зайшли. Не встигають лад навести