Бабулька• 28 мая в 22:53

РАНЕЙР , допоможіть

Дівчата, купила білети на райейр, зараз зареєструвалась на рейс , а потім в тікток побачила що там потрібно якось сканувати паспорт, в мене нічого не просило . Що я роблю не так ? Дякую
Ваша прЭлесть• 28 мая в 22:56
Не обов´язково його сканувати
Грушки-яблочки• 28 мая в 22:59
Жодного разу не сканувала паспорт. Це щось нове.
Останній раз літала три тижні назад
Мона Лиза• 28 мая в 23:05
Нічого не пропонувало мені такого ні разу
СhanelKa• 28 мая в 23:10
Менше дивіться Тік ток
Теща дочки• 28 мая в 23:10
Автор, автоматы для выдачи посадочных в аэропортах - это как раз то место, где сканируется паспорт.
автор Бабулька • 28 мая в 23:22
Ответ дляТеща дочки
А надо получать талон ? Просто в визэир про коду в приложении проходила
автор Бабулька • 28 мая в 23:22
Ответ дляВаша прЭлесть
Не обов´язково його сканувати
Дякую
автор Бабулька • 28 мая в 23:23
Ответ дляГрушки-яблочки
Останній раз літала три тижні назад
Дай Вам Боже щастя🙏а посадковий треба роздруковувати ?
Теща дочки• 28 мая в 23:23
Ответ дляБабулька
Надо установить приложение и в него получить посадочный с кьюаром, по которому вы пройдете на посадку.
автор Бабулька • 28 мая в 23:24
Ответ дляМона Лиза
Фух, заспокоїли, дякую
автор Бабулька • 28 мая в 23:24
Ответ дляТеща дочки
Все зробила , дякую
автор Бабулька • 28 мая в 23:24
Ответ дляСhanelKa
Менше дивіться Тік ток
Це точно 🙈але там на відео прям сканують паспорт
Мона Лиза• 28 мая в 23:28
Ответ дляБабулька
Фух, заспокоїли, дякую
Була така тема восени на тревелмама https://www.facebook.com/share/p/1FZK3po36w/?mibex...
Грушки-яблочки• 28 мая в 23:28
Ответ дляБабулька
Підходите з електронними квитками і перед посадкою будуть сканувати ваш паспорт.
автор Бабулька • 28 мая в 23:34
Ответ дляМона Лиза
Побігла читати, дякую
Продаю витрішки• 07 июня в 12:39
Автор, Раянейр дійсно пропонує сканувати паспорт на деяких рейсах. Якщо пропонує, і ви не відскануєте, то отримаєте посадковий який не є посадковим, з написом ’This is not a boarding pass’. Це не страшно, просто треба буде підійти з паспортом на касу Раянейра. Тоді перевірять документи вручну і надрукують посадковий талон. Це займе зайвий час.

Якщо у вас є одразу посадковий талон з QRкодом, то нічого сканувати не треба. Одразу можете іти на посадку.

Друкувати нічого не треба.
автор Бабулька • 08 июня в 00:50
Ответ дляПродаю витрішки

Друкувати нічого не треба.
Дякую