Відморожена• 31 мая в 15:45
Трансфер. Київ - Будапешт (аеропорт).
Доброго дня! Порекомендуйте будь ласка, трансфер Київ - Будапешт (аеропорт), комфортний. Буду дуже вдячна. Дякую.
Ананомчикус• 31 мая в 15:59
Прямий поїзд укрзалізниці до вокзала Келеті не підходить? Там таксі, або автобус.
Метелики на душі• 31 мая в 15:59
Дивлючись що для Вас комфортний ) Їздила вже пару разів потягом, з пересадкою в Чопі. До Чопу - нічний, лежачи. Чоп-Будапешт сидячий Інтерсіті. Був час, то робила ще зупинку в Дебрецені погуляти, щоб не сидіти. Там багато потягів ходить.
Червона калина• 31 мая в 16:30
Есть прямой поезд Киев-Будапешт (вокзал Келети). Оттуда либо такси, либо автобус 100Е. Либо на метро проехаться, а затем на автобус 200.
ротцвеники• 31 мая в 16:49
Автобусы Flixbus заезжают в аэропорт Будапешта. Из Киева не знаю , но точно можно уехать из Львова , Мукачево ,Ужгорода
Відморожена
• 31 мая в 17:11
Дякую, дуже дівчата. Потяг не підходить не встигну на літак.
Так FlixBus дивилась, на крайній випадок.
Розглядаю Будапешт (аеропорт), на заміну Варшави, дуже дорого переліт.
Стетоскопуло• 31 мая в 17:13
Ответ дляВідморожена
Є трансферт з Ужгорода/Львова. Можу дати сторінку
Крем для арбуза• 31 мая в 17:24
Найдите в Гугле H2O, пользовались их услугами, ходят как маршрутки каждые 3 часа, очень удобно и быстро. До 3000 грн с человека платили
Крем для арбуза• 31 мая в 17:25
Ой, не заметила что с Киева, они с Ужгорода, Чопа, Львова ходят, сори
Відморожена
• 31 мая в 17:27
Ответ дляСтетоскопуло
Так, будь ласка. Дякую
Відморожена
• 31 мая в 17:28
Ответ дляКрем для арбуза
Дякую, дуже
подивлюсь.
Відморожена
• 31 мая в 17:30
Ответ дляКрем для арбуза
Все гаразд, дякую
розгляну і зі Львова і Ужгорода.