Хата на мати• 31 мая в 19:11
Треба відновити чеки з аптек. Як це зробити?
Маю за первний період часу відновити чеки з аптек. Для суду. Я зробила виписку ось в такому вигляді як на фото. Чи достатньо просто підійти з нею в аптеку і вказати день та час транзакції для відновлення чеку?
БершкомангоЗар• 31 мая в 19:13
откуда нам знать, чего достаточно в конкретной аптеке?
зайдите и спросите
Сколько_мне_лет?• 31 мая в 19:14
Якщо знаєте хоча би приблизний час транзакції то швидко знайдуть та дадуть копію
Весела пiсенька• 31 мая в 19:19
Єдине, у вас чеків багато, одразу дайте шоколалку дівчатам, щоб не закочували очі