Ms. Iphone• 31 мая в 22:20

Думаю взяти айфон, але тоді доведеться сильно "урізати" себе в їжі

Допоможіть розібратися
Сиджу і думаю: дуже хочеться айфон, новенький, красивий, такий… блискучий
Але є нюанс: якщо візьму в кредит — доведеться врізатися у їжі та інших моментах
Хто так жив? Реально вижити на бюджеті?
Може, є якісь поради, як скомбінувати технічний прогрес і виживання?
Дякую за поради, поради типу "не бери" не розглядаються, я вже морально в процесі
Леди_на_драндулете• 01 июня в 00:16
Ответ дляНамазюкана нішою
Та правильно, хороший понт дороже денег, берите, никого не слушайте! Меню на неделю: пн- ячка со свеклой, Вт - ячка с морковью, среда - разгрузочный, чт-перловка с салакой, пт-суп из куриной лапки, сб- день живота, картошка с голенью, вс - разгрузочный. Зато с айфоном.
Після виплати кредиту святковий салат ласкова тюля
Бабулька• 01 июня в 00:18
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Флагманські?
Та не было у человека нормального телефона. Шо тут непонятного.
Леди_на_драндулете• 01 июня в 00:19
Ответ дляБабулька
Може і так. Нехай здійснить свою мрію
Колупалочка• 01 июня в 03:02
Ответ дляМорковна
Давно не брала вже оплату частинами, мені здається що я коли брала 4 роки назад, то були варіанти більше року🤔 Чи то може кредит був…
Кредит
Вареничніца• 01 июня в 21:02
А через год что будете делать. Новый же надо будет покупать. Со старым вы уже не топ будете.