Вероятненько• 31 мая 2025

Порадьте,будь ласка, що робити

Як знайти чоловіка, якому я б сподобалася якщо немає гарних фото для сз? На фото завжди виглядаю гірше ніж у реальності
Пишу вірші, дорого• 01 июня 2025
Ответ дляВероятненько
Не було стосунків( багато вже
У вас значит есть работа и коллектив. Пробовали там искать? Ещё можно увлечься какими-то мужскими хобби, для легкого общения и тем для разговоров
Я не тону• 01 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_

Лишіть мене в спокої з тим примітивізмом
Я ж вам побажала сімейного щастя,а ви все ніяк не заспокоїтесь.
автор Вероятненько • 01 июня 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Жіночий колектив на роботі, тому думала про сз
Пишу вірші, дорого• 01 июня 2025
Ответ дляВероятненько
Тогда действительно на сз но нам нужно ещё поискать адекватных.
Ясамаякрасивая)• 01 июня 2025
//На фото завжди виглядаю гірше ніж у реальності//

Ви досить критично себе оцінюєте?
Можливо справа не у фото?
Можливо дивлячись на фото ви просто не хочете собі зізнатися, що це і є ви, що це і є ваша зовнішність, що саме такою бачать вас люди, в тому числі чоловіки.

На сайті знайомств мають бути не красиві фото, а реалістичні, щоб чоловік розумів на що він погоджується.

Ви б хотіли побачити гарного чоловіка на фото, а потім на побачення прийде товстун із залисинам на голові? І він такий ’’а то старе фото, дворічної давності’😁