Зрадорозганячка• 01 июня в 09:55
Підкажіть, де шукали кімнату/квартиру студентам в Києві? Олх - дуже мало що є(
Зрадорозганячка
• 01 июня в 09:59
Ответ дляОбласті пітьми
На фейсбуці є по районах групи. Можете задати там питання.
як їх знайти?) по типу ’зйом/житло Шевченківський рн’?
Редисочка• 01 июня в 10:12
Ответ дляЗрадорозганячка
самий дорогий район, багато ВНЗ
Прилипало• 01 июня в 10:13
Ответ дляЗрадорозганячка
Так і забиваєте у ФБ «без ріелтора», але там зазвичай житло якості вищої за середню, й з відповідним цінником.
Зрадорозганячка
• 01 июня в 10:18
Ответ дляПрилипало
шукаю з середніми цінами)
Зрадорозганячка
• 01 июня в 10:20
Ответ дляРедисочка
самий дорогий район, багато ВНЗ
в якому районі порекомендуєте?
навчання в КНЕУ, тому актуально і зручність добирання
Редисочка• 01 июня в 10:21
Ответ дляЗрадорозганячка
в якому районі порекомендуєте?
вздовж метро, правий берег
Сунуся в чужі справи• 01 июня в 10:38
Ответ дляЗрадорозганячка
Якщо треба дешевше, шукайте по прямій гілці метро, але трохи подалі
Сунуся в чужі справи• 01 июня в 10:46
Ответ дляЗрадорозганячка
в якому районі порекомендуєте?
У порядку зростання цін :
- Житомирська, Академмістечко, Святошино,
- Берестейська, Нивки
- Шулявка, КПІ
Якщо будете шукати на ФБ , дивіться в пошуку мікрорайони
- Берестейська, Нивки
- Шулявка, КПІ
Зрадорозганячка
• 01 июня в 11:21
Ответ дляСунуся в чужі справи
У порядку зростання цін :
- Берестейська, Нивки
- Шулявка, КПІ
- Берестейська, Нивки
- Шулявка, КПІ
а в плані відносної безпеки?) від-нос-но-ї
Сунуся в чужі справи• 01 июня в 11:36
Ответ дляЗрадорозганячка
Якої саме безпеки? Фізичної? Чи шахедної?
Зрадорозганячка
• 01 июня в 11:39
Ответ дляСунуся в чужі справи
шахедно-ракетної
Сунуся в чужі справи• 01 июня в 11:48
Ответ дляЗрадорозганячка
шахедно-ракетної
Лівий берег ))
Обирайте ближче до станції метро, щоб у разі масованої ракетної атаки можна було сховатись у метро
Прибираю щодня• 01 июня в 12:14
Зі свого досвіду і сестри кращим варіантом виявився гуртожиток університету
Зрадорозганячка
• 01 июня в 12:22
Ответ дляПрибираю щодня
стан на жаль бажає бути кращим(
Мейк-ап форева• 01 июня в 13:27
Ответ дляЗрадорозганячка
шахедно-ракетної
с июля дочь будет сьезжать с квартиры-Осокорки, Чавдар, 14+комуналка-могу спросить контакты хозяйки
Прилипало• 01 июня в 14:22
Ответ дляЗрадорозганячка
шахедно-ракетної
Ви як маленька. Шахеди не попереджають, куди летітимуть наступного разу. Є райони, де колись минає, але то не гарантія, що наступного разу буде тихо, відповідальність вся на Вас.
Чтооооооооооо?• 01 июня в 17:18
Ответ дляЗрадорозганячка
в якому районі порекомендуєте?
Коли оберете район, подивіться карту, потім самостійно (чи майбутні студенти) пройдіть по консьєржам та попитайте.
Моя перукар так собі знайшла квартиру, дешевше ринка та без сплати рієлтору.
Тихомандражная• 01 июня в 20:01
Ответ дляЗрадорозганячка
стан на жаль бажає бути кращим(
Так можливо ремонт буде зробити дешевше в гуртожитку. Бачила відео викладали батьки складались та робили ремонт повний в туалеті і в кімнаті. Гуртожиток був блочного типу. Замінили труби, поклали плитку, сантехнику всю нову поставили. В кімнаті також капітальний ремонт зробили, вийшло доволі гарно.
Налитое яблочко• 03 июня в 16:38
Ответ дляЗрадорозганячка
стан на жаль бажає бути кращим(
цена проживания сумму ремонта окупит. мы тоже делали ремонт и очень многое своими руками. заведующая дала полный карт бланш, многое кнш с ее легкой руки. на кухню завезли б у шную мебель, пришлось там повозиться, я не то чтобы специалист, но никто не просил идеала. квартира сегодня есть а завтра попросили. нет, я бы окапывалась в общаге.