Сиреневенькая• 01 июня 2025

Предложила подработку подростку

В местной группе, покрасить ворота подросткам, 300 грн. Написали, что их детки такое делать не будут, чтобы я сама красила.
Т.е. 300 не деньги, но продавщица в селе целый день за них работает, а за 2 часа максимум работы не требуещей мозговых усилий, это мало.
Тримбулька• 01 июня 2025
Ну они так и покрасят, как платят) нормально покрасить это не 2 часа
Метелики на душі• 01 июня 2025
Іхнє право
Неначасі• 01 июня 2025
Так это разовая работа (за разовую работу и цена всегда выше, чем за постоянную в пересчёте на час работы) это раз, а два - работа руками ценится выше

И краской химической дышать ещё то удовольствие

Вы же сами не хотите это сделать, а могли бы
Мошей ницца• 01 июня 2025
Хотя бы по 500 дайте. 300 ни о чем в любой местности.

Вы тот еще рабовладелец с выражением продавщица(
Анонимба• 01 июня 2025
А шо ж вы, не имея мозговых усилий , сама не покрасите?
Чу Ча• 01 июня 2025
Ви продавчиня в селі?
Мошей ницца• 01 июня 2025
Ответ дляАнонимба
Или поживет на 300грн
Личко Невеличке• 01 июня 2025
Ну да,надихатися фарби то супер ідея для підлітка
Seehund• 01 июня 2025
Автор даже, если вы предложили за работу миллион люди имеют право не соглашаться.))
ТебеОноНадось• 01 июня 2025
Вам не жалко свои ворота?
ХвостПистолетом• 01 июня 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Та прям. Ми в дитинстві фарбували і нічого.
Друге діло енергетик випити
Личко Невеличке• 01 июня 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Друге діло енергетик випити
Ви свою дитину можете пристроїти на підробіток,але не всім це підходить
Дуб береза• 01 июня 2025
Ответ дляТримбулька
Ну що там ті ворота красити?
Ну вот реально уже геть подуріли з цими заробітками.
Якщо за 2 години 300 грн, то за 8 годинний робочий день 1200. За 24 денний робочий місяць 28800 грн.
Це мало для не спеціалізованої роботи?
ДА да да• 01 июня 2025
Авторе, справді, ліпше самі пофарбуйте, бо підлітки так пофарбують,що потім буде дорожче переробити.
ХвостПистолетом• 01 июня 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Можу, звісно, дитина з 13 років уже підробляє.
Мошей ницца• 01 июня 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
А речі спогагити? Це ж не роботяга рознороб, в них що є +- вони віддадуть молодшим
ДА да да• 01 июня 2025
Ответ дляТримбулька
А скільки це годин? Це ж не брама до палацу.
Мошей ницца• 01 июня 2025
Ответ дляДуб береза
Ну що там ті ворота красити?
Це мало для не спеціалізованої роботи?
Как легко считать на калькуляторе чужие деньги
фрау Гітта• 01 июня 2025
А чому ви підліткам запропонували , а не мужикам за пляшку?
Сиамская сороконожка• 01 июня 2025
Мій син колись на ринку у друга допомагав развантажувати овочі по 200 грн .. то майже півтони да годину.. вмовляли- що важко .. ні.. тому хто хоче заробити - то норм .. сказали не будеш нвчатися- це все , чого досягнеш.. а скільки платити треба за покраску ? 10000
Зараз все скажу• 01 июня 2025
Ответ дляфрау Гітта
’Мужики за пляшку ’ еще в 22м году ушли на войну, откуда большинство не вернется. Похоронки в селах моей области каждый день, на сельских кладбищах уже не помещаются.
Снідаю авокадо• 01 июня 2025
Підліток нормально не пофарбує.Я б і за 2000 не довірила.
Дуб береза• 01 июня 2025
Ответ дляМошей ницца
Якраз легко рахувати тим що фукають про 2 години і 300 гривень.
Людина, яка користується послугами дітей, а не спеціалістів зрозуміло ж, щоб зекономити.
Айболитная• 01 июня 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Друге діло енергетик випити
Я еще и за бесплатно все что надо красила, так как припахивали родственники )
ХвостПистолетом• 01 июня 2025
Ответ дляАйболитная
А мені подобалось фарбувати, памʼятаю, що і парти раніше ходили в школу фарбувати. І клас мили після уроків.
Чтооооооооооо?• 01 июня 2025
Ворота 4*2-8 КВ.м* 60 грн. метр-это с одной стороны (480 грн) минимум
хутряна володарка• 01 июня 2025
Ответ дляДуб береза
Ну що там ті ворота красити?
Це мало для не спеціалізованої роботи?
Виїзжаєте? Пишіть автору, щоб аноніма зняла
хутряна володарка• 01 июня 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Отож. Ще й не поїде ніхто, бо день втрачати на дорогу. На дрібні об´єкти завжди важко знайти робочих, їм нецікаво.
Тому або сусід на взаємовигідних умовах, або сама-сама
хутряна володарка• 01 июня 2025
Автор, а чому ваша дитина або чоловік не пофарбують в рамках виконання домашніх обов´язків? Безкоштовно.
хутряна володарка• 01 июня 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Токсикоманили змалечку ?
Хіба ми не засуджуєм совок у всіх його проявах? Безкоштовна експлуатація дитячої праці, як мило. А гроші отримував завгосп чи технік і ділив з директором