Почемучечка• 26 апреля в 13:43

Англ 500 грн час

Мой племянник занимается, очень нравится, но он взрослый, подготовка к зно, Я считаю, что цена оправдана. Моему 10 учить надо с нуля, это норм цена? Летом позаниматься, чтобы хотя бы какая то база была. Если честно, для меня это дороговато.
Сколько ваш репетитор для ребенка стоит?
оксюморон• 26 апреля в 13:44
Цены на англ космос. Он того НЕ стоит.
Бойова• 26 апреля в 13:44
Синова репетитор з березня захотіла 600 грн, молодша школа, онлайн. Довелося прощатися
маминаБубочка• 26 апреля в 13:44
Репетитор ребенка берет 350 грн/ Академ час, но это не подготовка к ЗНО, это индивидуальная программа, без особых ограничений во времени.
Выбор репетиторов огромен,не подходит цена- выбирайте другого
Бяки-козяки• 26 апреля в 13:45
350 грн час
Бесбардак• 26 апреля в 13:47
300грн - 1,5 години. Але це групове. Син з 1 класу займається то ж програма не індивідуальна якась і не підготовка до зно.
-Ань-• 26 апреля в 13:48
З нуля я б рекомендувала на Ютубі безкоштовні уроки Олександра Бебріса, Сапфіровий плейлист:
-Ань-• 26 апреля в 13:48
-Ань-• 26 апреля в 13:50
І паралельно новий курс Бебріса ’Английский язык с нуля до продвинутого. Практический курс по приложению English Galaxy.’
Сметчица• 26 апреля в 13:53
Ответ для-Ань-
https://www.youtube.com/watch?v=HJwTaPns-D0&list=P...
Плюсуюсь , Берсис хорош, но не всем подходит, моя сестра , так и не привыкла к нему, ушла на курсы.
Играю у края• 26 апреля в 13:55
200грн /60 минут .
дамаАмстердама• 26 апреля в 13:55
Підготовка до IELTS-800 грн/ год.
Початкова школа 250 грн/ год.
Суми
Файна цьоця• 26 апреля в 13:57
Щоб вчити з 0 не потрібен якийсь супер спеціаліст з сотнею дипломів чи носій. Алфавіт, навик читання, писання, основна граматика... - це і студент зможе подати. Головне знайти контакт між учнем і викладачем.
А далі, чим вищий рівень, ти вищий рівень викладача має бути. І час від часу змінювати викладача теж корисно.
автор Почемучечка • 26 апреля в 13:59
Ответ дляФайна цьоця
Не могу найти такого, те, кого находила не подходили, а сейчас вообще жопа, многие летом не работают. И нам ещё нужно оф лайн
english book• 26 апреля в 14:00
Одна і та сама послуга може коштувати і 200 і 1000.Можна її отримати і безкоштовно за певних обставин.
Зараз в цій справі повний бардак. Шукайте дешевше, все реально.
Жена миллионера• 26 апреля в 14:01
За сина так і плачу, 7 клас, 3 роки вже займається, вчителька - викладач «інязу»
Я тут Живу• 26 апреля в 14:20
У ребенка 9-10 занятий выходит 1050 в месяц. Но это группа и не подготовка к экзаменам
Крижана бурулька• 26 апреля в 14:21
Ответ дляПочемучечка
студента возьмите. дети удивительным образом находят общий язык с детьми
Заздрість то погано• 26 апреля в 14:54
Не зрозуміло, чому люди перестали навчатись самостійно? Зараз стільки ресурсів.
автор Почемучечка • 26 апреля в 15:14
Ответ дляЗаздрість то погано
Не хочет он учить
Заздрість то погано• 26 апреля в 16:14
Ответ дляПочемучечка
Не хочет он учить
Ну тоді й репетитор не допоможе. Не дивно, що ніхто «не підходить». Я б не витрачалась навіть.
AndNoend• 26 апреля в 18:32
Знайдіть дешевше якщо 500 для вас задорого. Буде комфортніше і для вас, і для викладача)
Є багато репетиторів та викладачів з різною ціновою політикою.
Зараз можна знайти як за 120 грн/урок, так і від 1200+, у відповідності до рівня знань, досвіду викладача і того, як він оцінює себе та свій час.
Я займалась приватним, корпоративним та індивідуальним викладанням до 2018р, заняття коштували від 400 до 800 грн (в залежності від рівня та специфіки). Найдорожчі були по підготовці до IELTS та корпоративна англійска високих рівнів і саме вони мали найбільше попиту.
Млинець Мій• 26 апреля в 20:31
Ответ дляПочемучечка
Де ви територіально?
Млинець Мій• 26 апреля в 20:31
Ответ дляЖена миллионера
Прізвище не підкажете?
Млинець Мій• 26 апреля в 20:34
Ну якщо репетитору до вас далеко, то 500 виправдана ціна. Я теж беру офлайн , за 300, бо півгодини і я на місці, наступний рік буде 350, а взагалі, перейшла на онлайн, лише доведу цих ще місяць і все. Незручно
Їздити це мій час
автор Почемучечка • 26 апреля в 20:35
Ответ дляМлинець Мій
Їздити це мій час
Мы к ней
Жена миллионера• 26 апреля в 20:35
Ответ дляМлинець Мій
Прізвище не підкажете?
А для чого?
Млинець Мій• 26 апреля в 20:36
Ответ дляПочемучечка
Мы к ней
А...ну тоді це трохи , може, й багато. Хоча 500 середня ціна зараз, але розумію, що сума набігає
Млинець Мій• 26 апреля в 20:41
Ответ дляЖена миллионера
А для чого?
Я там же працюю. Просто з цікавості
Жена миллионера• 26 апреля в 23:41
Ответ дляМлинець Мій
Я там же працюю. Просто з цікавості
Назагал не буду прізвище писати, вибачте.
MacOS-ница• 26 апреля в 23:57
Мій (8 років) ходить в клуб офлайн заняття 350 грн, урок, вивчають англ. в ігровій формі (група 5 дітей) цікаво, весело і прогресивно).
З нуля і щоб зацікавити кращого варіанту певно не існує.