Вилами по воде• 02 июня 2025

Вакцинація від сказу

Отже проходжу курс вакцинації, почалися проблеми з печінкою.
Коли тільки вкололи мені вакцину і імуноглобулін, одразу був присмак у роті,присмак як ліків, та почалася гіркота.
Потім пройшло.
Далі я їла звичайну їжу,у мене почала зʼявлятись тошнота та гіркота у роті.
Пішла до лікарів. І знову ж таки усі говорять по різному.
Ще не один лікар не сказав одне і теж саме.
Стосовно вакцини та її вплив на організм.
Деякі лікарі кажуть що не портібнл було вакцинуватись.
Далі саме цікаве, здала аналізи у лікарні швидкої допомоги, аналізи прийшли жахливі.
Мій друг що працює там, каже або лаборант не правильно щось зробив або це погані аналізи іншої людині яка помирає.
Ну короче…
Я попросила чи можна перездати аналізи, сказали ні. Підете собі в іншому місці перездавати.
Ось я пере здала аналізи, Слава Богу все добре.
Інша аналізи будуть готові через тиждень.
Ну а зак біохімія в нормі
Але ж чому гірчить у роті, по УЗД також норма.
Я заплуталась вже.
Ходжу по лікарям,а толку немає.
Хто що знає, розкажіть .
Наперед дякую
А ще , хочу запитати що не можна робити та їсти на час вакцинації?
Бо тут мені теж сказали різне.
Я не розумію кого слухати і кому вірити.
Ваша прЭлесть• 02 июня 2025
А зачем вы вообще делали эту вакцинацию от бешенства ? Вы работаете с животными ?
Ранковий базар• 02 июня 2025
Это ваша тема про котика, который поцарапал? Вчера блогера смотрела из Индии. Там ловили котенка, и он прокусил 3х человек. С виду здоровые, но очень дикие просто, на руки не давались. Блогер взяла детей и поехали сделали по 1й прививке каждого с царапиной и все. А почему у вас курс? Сейчас же делают всего 1 вакцину
автор Вилами по воде • 02 июня 2025
Ответ дляРанковий базар
Пять прививок + иммуноглобулины в первый день
НеГолосую• 02 июня 2025
Йдіть до гастроентеролога. А навіщо ви робите ту вакцину?
Ранковий базар• 02 июня 2025
Ответ дляВилами по воде
А факт бешенства у животного был подтвержден?
автор Вилами по воде • 02 июня 2025
Подряпав кіт до крові і помер!
Тому проходжу вакцинацію
Проста_людина• 02 июня 2025
Я знаю що алкоголь ні в якому разі не можна поки проходите курс вакцинації. Деякі говорять що пів року і після вакцинації не можна, а деякі говорять хочаб протриматися поки курс йде
Железобетон• 02 июня 2025
Автор, вакцинація від сказу надзвичайно токсична. Тому її й не роблять як превентивну міру (коли тварина просто вкусила), кажуть спостерігати - і якщо тварина помре, тоді вже будуть колоти. Думаю, має бути паралельно підтримуюча терапія. Але я - не лікар і не зіштовхувалась із подібним, тому це просто думка.
Мира всем• 02 июня 2025
Про щеплення від сказу не скажу, а імуноглобуліни шкідливі і токсичні. Мені кололи, то було багато наслідків: і печінка постраждала, і суглоби, самопочуття було жахливе.
автор Вилами по воде • 02 июня 2025
Ответ дляМира всем
Дякую
Але варіантів немає.
Сказ це теж не жарти
автор Вилами по воде • 02 июня 2025
Ответ дляМира всем
Не знаю щодо імуноглобулінів, чи роблять вагітним.
Мені сказали що протокол один для всіх дітей та вагітних.
Кладуть в лікарню обовʼязково спостерігати.
Можливо вагітним лиш вакцину 🤷‍♀️не знаю
Але кажу як ж зі мною.
Мира всем• 02 июня 2025
Ответ дляВилами по воде
Дякую
Але варіантів немає.
Сказ це теж не жарти
Для підтримки печінки мені призначали глутаргін. Більше не знаю, чим допомогти. Одужуйте. У будь-якому разі побочки з часом пройдуть, вам же не місяць все це колотимуть.
Крижана бурулька• 02 июня 2025
Ответ дляВилами по воде
Подряпав кіт до крові і помер!
Тому проходжу вакцинацію
А с чего вы взяли что он умер от бешенства?
И кроме горения во рту вас еще что-то беспокоит?
Забула що?• 02 июня 2025
Шрот расторопши купите по чайной ложке каждый день. Это по печени видимо дало. И алохол можно попробовать попить
Сегодня не целуюсь• 02 июня 2025
Ответ дляВилами по воде
Подряпав кіт до крові і помер!
Тому проходжу вакцинацію
Вам надо было взять того кота и отвезти в клинику, чтобы сделали ПЦР. Если кот бездомный, то как бы умереть он мог и не от бешенства вовсе, может так совпало.
Fashion_besties• 02 июня 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
В гослаборатории делают експрес-анализ с высокой точностью.
Если была возможность отвезти труп животного, то почему не сделали, вопрос
Fashion_besties• 02 июня 2025
У мене чоловік проходив вакцінацію нещодавно після укусу. Без імуноглобулінів.
Жодних побочок.
Кіт вас подряпав за яких обставин?
КликОЛЬКА• 02 июня 2025
А где вы живёте, автор?
Сегодня не целуюсь• 02 июня 2025
Ответ дляFashion_besties
Ну вот я об этом же.