Пліснявілий сир• Изменено 18 мая в 19:07

Довго слабкість після хвороби

Уже більше трьох тижнів, як захворіла на якийсь дивний вірус. Починався за пару годин, тиждень було 38,7, як почала пити антибіотики, температура спала. Був жахливий кашель і пропав нюх, запахи спотворювалися в носі. Зараз уже наче легше, але слабкість кошмарна, болять суглоби, скаче тиск, а серце просто вистрибує після будь якої мінімальної ходьби, чи навіть, коли готую їсти… Думаю піти здати загальний аналіз крові, с-реактивний білок, ревмопроби. Як гадаєте, треба перевіряти серце (ехокардіографію) на предмет міокардиту читання чогось подібного? Боюсь, що цей стан - результат ускладнень…В кого таке було, поділіться досвідом. У лікаря була, але там такий лікар, що я собі більше ради дам, ніж той лікар…
ПростоБелка• 18 мая в 19:08
То вірус такий ходить важкий.Ми перехворіли всією сім´єю.Слабкість,кашель,температура,в когось діарея+рвота.Стан жахливий,апатія,хочеться лежати і не ворушитись.
автор Пліснявілий сир • 18 мая в 19:12
Ответ дляПростоБелка
Жесть, я вам дуже співчуваю… ми хворіли удвох з чоловіком, то в нього набагато легше пройшло, а в мене капець( як довго у вас оце триває?
ПростоБелка• 18 мая в 19:22
Ответ дляПліснявілий сир
Менший захворів більше 3-х тижнів тому і ми за ним всі.Кашель у всіх був такий,що боляче вже кашляти було.Всі на антибіотиках були.Нюх пропадав на 1-2 тижні,їжа на смак як трава.
У нас в селі багато хто перехворів,кашель по 2 міс не проходить.
У мене думка,що це мутація якась ротавіруса з грипом чи ковід новий.
Бронхіт+розлад ШКТ,наче спеціально вивели новий вірус.
автор Пліснявілий сир • 18 мая в 19:27
Ответ дляПростоБелка
Капець, бажаю вам скорішого відновлення. В мене теж була і нудота, і розлад ШКТ, але я повʼязала це з антибіотиками. Можливо, дійсно такий вірус
ПростоБелка• 18 мая в 19:30
Дякую)
Ви також одужуйте)
Я в пошуку тут на сайті пробивала ’вірус’,багато тем таких.Люди хворіють з квітня(((
Путающаяся• 18 мая в 20:30
Теж перехворіла цим жахливим вірусом.Слабкість була більше двох тижнів,але така що навіть лежати було важко.
Ms. Откровенность• 18 мая в 21:53
Ответ дляПростоБелка
Так, дуже схоже, що мутація грипу та ковіду. Не обовʼязково ротавірус присутній, ковід теж у багатьох спричиняє розлади ШКТ, особливо, останні штамми. Може природньо, а може й вивели. Згадала, що пару років тому патякали про випадки одночасного перебігу ковіду та грипу та про комбіновані вакцини.