Якщо хтось стикався - що краще використовувати для паралізованого великого собаки замість звичайноїї пелюшки? Може є якісь килимки спеціальні? Щоб він не лежав на мокрому.
Біда у нас сталася, тож поки він у такому стані, мою подбати щоб не було ускладнень, пролежнів та іншого.
Ответ дляsilma
Может памперсы, я не знаю, есть ли собачьи, может человечьи. У собаки есть шансы на восстановление?
також про це сьогодні з чоловіком думали - але як же їх закріпити - ще одне питання
Ответ дляSvetlanka-b723
Как на лежачем человеке - они на липучке. Единственное, размер подобрать. Собачьи по-моему существуют, коллега когда-то своему брала, но там мелкий собак и не лежачий, просто возрастное недержание уже было. Но цена может очень негуманной оказаться.
Либо может еще трусы для течки и в них урологические прокладки.
Fresh_coconut• 02 июня в 10:49
Может не мучить собаку и усыпить? Как бы это сейчас грубо не звучало
Ответ дляРешка7777
мы на собаке скотчем после операции и булавками, памперсы недорогие самые
це ж треба ще пристосуватися хвіст кудись дівати. Прорізь якусь. чи шо
Ответ дляFresh_coconut
Однозначно ні - це тимчасовий стан і показань для такого немає.
Fresh_coconut• 02 июня в 10:50
Ответ дляSvetlanka-b723
Я думала это на постоянной основе так мучаться
Ответ дляFresh_coconut
дуже сподіваюсь що ненадовго - прогнози від пари тижнів до 2-3 місяці. Але всі паціенти поверталися ло норми, просто треба реабілітація та не опускати руки.
Sverchok2012• 02 июня в 10:55
Собачі памперси є. Купували своїй собаці. Але їй вони були не зручні, знімала, та ще й ціна на них зависока. Не знаю, скільки наразі дитячі коштують, а я для чихуа за 15-20 грн один брала.
Ответ дляZanka_
А що з ним? Памперси для собак є, в зоомагазинах можна замовити
Неврологічне захворювання.
Алина-1240• 02 июня в 10:56
Задние лапы? Тележку смастерить с двух колесиков. Побдите в нете. И обычный детский памперс, под хвост дырку вырезать.есть для зверей, там уже с дыркой, но те дороже
Беріть людські памперси. Дитячі чи дорослі. Не трусики, а звичайні.
Орієнтуйтесь на вагу собаки. І по вазі підбирайте розмір памперсів.
Дірка прорізається ножицями. Але зручніше розвернути памперс. Ту частину, що на памперсі як перед - одягати назад. Тоді липучки будуть на спині. Так не зніме і одягати зручніше
Зрозууміла. Подивлюсь у вет.аптеках навіть не думала що є спеціально для собак. Мабуть треба буде порявнювати людські та собачі. Однаково це буде чимало коштувати. Але хо ілося б щоб то було зручніше, ніж пелюшка.
Ответ дляАлина-1240
повністю все тіло, навіть голову тримаю, щоб поїв чи попив.
Ответ дляSvetlanka-b723
Для тварин вони неякісні. Як колись у нас були прокладки Белла. Вата + якийсь дешевий верхній шар.
Зрозуміла. Дякую всім. Дякую за думки та поради.
Спробую .
Наразі відключаюся. Немає можливості довго бути тут.
Спробую .
SweetInn4ik• 02 июня в 12:02
Ответ дляSvetlanka-b723
Да нормальные цены на памперсы для животных. Перед тем, как покупать в зоомагазине, померяйте собачке талию.
Памперсы есть разных размеров. Они удобные, с отверстием для хвоста. Есть ещё специальные влажные салфетки для животных. При замене памперса, можно обтереть салфетками. Если по большому сходит-тогда обмыть. А после маленьких дел вполне салфетки справятся.
SweetInn4ik• 02 июня в 12:04
Ответ дляКотоВовна
Как и прокладки, памперсы есть разных производителей. И можно купить качественные.
Ответ дляSvetlanka-b723
Я беру на олх. Люди продають відкриті пачки з великою знижкою.
В мене кішка пересувається на передніх лапах, тож для мене крім загальної якості важлива наявність резинки та міцні липучки.