Хто з Кропивницького, дайте будь ласка інформацію.
Через тиждень треба залишити машину на тиждень у вашому місті. Може хто знає скільки коштує платна стоянка. Вже по карті подивилась є поруч, де мені потрібно але контакту нема, зателефонувати не має куди
А можливо є якісь інша варіанти
tanita-tango• 02 июня в 12:20
Я залишала на стоянці ,коли їхала на відпочинок,знайдіть хорошу стоянку є навіть з навісом ,це коштує дорожче,але вам надійніше