lilul990• 02 июня в 18:59

А шо всі мовчать як у рота води набрали?

Шо це Трамп досі шось не спизд-в? Шо це путін затіхарився... Роблять вигляд шо нічого не сталося? Чи там закулісні срачі і хтось получає по морді як Макрон, тільки не на камеру)))
LudaSHS• 02 июня в 20:11
Ответ дляlilul990
Льоху перекуплять і він знову буде вговорювати нас віддати 4 області за спасіба і міняти зємлянку УПА на російські фільтраційні табори
З фб

А Безугла скоріш за все так розстроїлась, що їй не вдалось нічого пронюхати про спецоперацію зі знищення російських літаків, що наступного ж дня після вибухів на аеродромах вирішила вийти з комітету ВР з оборони та розвідки;

тому поки що найбільш успішною акцією Мар´яни Володимирівни залишається ’розведення військ’ на Донбасі (але то вже було давно, тому вона і нервує).
автор lilul990 • 02 июня в 20:16
Ответ дляLudaSHS
З фб

Може вона хтіла фурою на росію заїхати а їй не дали
автор lilul990 • 02 июня в 20:18
🔥США почали узгоджувати санкційний пакет з ЄС.

Ну хоть шось

Думаю більше Трамп не скаже
LudaSHS• 02 июня в 20:22
Ответ дляlilul990
Допомогти
Vlada-Maria• 02 июня в 20:58
Ответ дляNYC
Что нельзя бить дронами по военным объектам России….что то в этом роде
срав пес колючим дротом
Vlada-Maria• 02 июня в 21:02
Ответ дляLudaSHS
Знайшла про клона Байдена
❗️😳🤡Байдена не существует - его казнили в 2020 году. Клоны Байдена, двойники и роботизированные бездушные безмозглые существа - вот, что вы видите, - Трамп репостнул теорию заговора.

Висока політика по американськи 🤷‍♀️
Тому Трамп зайнятий справами оцими всіма
йопта.... то що йому таке забористе підсунули?
fishcka• 02 июня в 21:04
Ответ дляLudaSHS
Оце
Тупик
всім привіт хто рік тут доводив, що раша згодна нам припинення вогню по лініі фронту
ну там весь другий розділ невиконуваний. не тільки те шо обведено
fishcka• 02 июня в 21:07
Ответ дляVlada-Maria
срав пес колючим дротом
зараз модно казать
срав пес, перділи гуси :)
Vlada-Maria• 02 июня в 21:08
Ответ дляLudaSHS
Я вообще в шоці з аналітики Люсі
Хоча привикла до його вітродуйки передувайки
новітній Попандопуло
fishcka• 02 июня в 21:10
Ответ дляVlada-Maria
срав пес колючим дротом
навіть книжка є :)
Vlada-Maria• 02 июня в 21:11
Ответ дляfishcka
навіть книжка є :)
Wendy Rhoades• 02 июня в 22:16
Ответ дляNYC
оце потужно))
Апель-синка• 02 июня в 23:44
Ответ дляLudaSHS
Рижий дід сша не реагує на українські новини
Але перепостив важливу інфу- що Байдена вбили в 2020 р , і то керував не Байден, забула хто, чи робот чи клон
Робот с раком простаты, чи шо там за диагноз у Байдена сейчас?
Апель-синка• 02 июня в 23:47
Ответ дляCoffee is Love
Ок, ми більше не будемо
И меньше тоже не будем )))
Teonaa• 03 июня в 02:29
Ответ дляNYC
Кому нізя
LudaSHS• 03 июня в 10:05
Ответ дляАпель-синка
Так наче цей вид раку.