Я матуся, мені можно• 02 июня в 22:02
Греция или Египет
Что лучше летом в Грецию или осенью в Египет. В Египте не была
Ангелок з ріжками• 02 июня в 22:08
Египет конечно . Его море с рифами и рыбками уникальное. Мы обожаем с семьей. Берем экскурсии там так же
Баба_Воля• 02 июня в 22:12
Що за чмо ставить всім пальці вниз? У тебе що, день не задався чи що?😂
Цікавий писочок• 02 июня в 22:14
Ответ дляБаба_Воля
Хочет в отпуск сильно)
Рожки-да-ножки• 02 июня в 22:19
Ответ дляБаба_Воля
Хоче в Грецію, а не має і на Єгипет)
тянитолкайка• 02 июня в 22:27
Ответ дляАнгелок з ріжками
А где Вы в Греции были?
тянитолкайка• 02 июня в 22:30
Ответ дляРожки-да-ножки
Греція, звісно, але це й бюджети різні
Греція дешевше, 3* Греції з харчуванням в тавернах або на місцевих ринках = середньому єгипетському готелю 5* набитим москалями
Ангелок з ріжками• 02 июня в 22:30
Ответ длятянитолкайка
А где Вы в Греции были?
1 раз на Корфу,
1 раз на Родосе
и 2 раза - Афины и Лутраки (и там все близлежащие экскурсии проехались)
1 раз на Родосе
Я матуся, мені можно
• 02 июня в 22:34
Ответ дляБаба_Воля
Цінові категорії різні, вам вирішувати
В Египте дешевле?
Я матуся, мені можно
• 02 июня в 22:34
Ответ дляАнгелок з ріжками
1 раз на Корфу,
1 раз на Родосе
Я хочу на Корфу
тянитолкайка• 02 июня в 22:35
А в Єгипті в з готелю виходили? Чи там кайф від турів на убитих квадроциклах або автобусах з росіянами?
Не знаю, в нас був найкращий риф, але вже через три дні я вила від тоски. Одні й теж самі скати, барракуди і восьминоги. На одних і тих же місцях)) а море все одно в Греції мені подобається більше.
Ангелок з ріжками• 02 июня в 22:36
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Я хочу на Корфу
поезжайте на Корфу обязательно.
но и в Египет съездите тоже.
Это два классных отдыха будет.
А я бы сейчас точно в Египет рванула, давно не была:( Мне очень нравятся там экскурсии выходить в открытое море и погружаться где-то далеко от берега рассматривая красоты глубин, затем перемещаться к красивейшему острову с белоснежным песком.. было бы желание - заняться и посмотреть там есть что!
но и в Египет съездите тоже.
Это два классных отдыха будет.
Я матуся, мені можно
• 02 июня в 22:36
Ответ длятянитолкайка
Я хочу есть манго в больших количествах
Ангелок з ріжками• 02 июня в 22:40
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Я хочу есть манго в больших количествах
🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭 (манго) для вас
🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬
Якось так і живу• 02 июня в 22:42
На любителя. Я в Египет, например , ни в какой сезон не хочу ехать.
Якось так і живу• 02 июня в 22:45
Ответ длятянитолкайка
Мы сейчас на Крите. Хорошо, что утром выезжаем, заехало много русских
Так что эти твари везде пролазят
тянитолкайка• 02 июня в 22:45
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Я хочу есть манго в больших количествах
Якщо це пріоритет, тоді звісно треба в Єгипет 😁 Я естет і кінестетік. Мені потрібні красиві місця й люди, а також красиве море. І щоб людей на пляжі було мінімум в розпал сезону
тянитолкайка• 02 июня в 22:47
Ответ дляЯкось так і живу
Так что эти твари везде пролазят
Кріт логічно, что с росіянами, там одні вони тільки квартир накупили. Це їх грецька мекка
Сегодня я не я• 02 июня в 22:58
Ответ длятянитолкайка
А де ви в Греції відпочивали?
Майор Медуза• 02 июня в 23:04
Ответ длятянитолкайка
Казочки дідуся Панаса. Поїсти в таверні на двох від 30 Євро (салат+основна страва+безалкогольний напій). Гірос на базарчику 4-5 Євро. Випити навіть пива в таверні 3-5 Євро. Ніколи Греція не була дешевша ніж Єгипет. Я вже мовчу про платні лежаки на пляжах і т.д.
тянитолкайка• 02 июня в 23:09
Ответ дляСегодня я не я
А де ви в Греції відпочивали?
На Родосі, в самому місті, в недорогом апартготелі біля пляжу Егейського моря. На нашей стороні россіянцев зовсім не було. А ось зі сторони Средиземного, в тих лягушатниках по колено, чула трохи.
тянитолкайка• 02 июня в 23:13
Ответ дляМайор Медуза
В мене готель з перелітом в серпні був по 400 євро з людини на тиждень. Їжа нам обійшлася ровно стільки, скільки ми тратимо в Україні: з ресторанами і магазинами. Єдиний недолік, це те, що в самому місті немає сетєаих європейських супермаркетов
Майор Медуза• 02 июня в 23:21
Ответ длятянитолкайка
Ви щодня ходите в ресторани в Україні? Мало віриться. Тоді б не летіли в 3* в Греції. Якщо харчуватися з ринку + супермаркети - можливо так. На багато позицій ціни як в Україні. Але тоді і порівняння з All inc в Єгипті нерелевантне.
Шотуткоїться?• 02 июня в 23:46
Ответ дляЦікавий писочок
Я бы выбрала Грецию,но тоже сентябрь
+10000000000, ми теж у вересні їздили постійно