Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 июня в 19:52
Як ви їхали автобусом 30-40?
Розкажіть свої лайфхаки. Що робити щоб ноги не набрякали? Як на сидячки провести стільки часу? Ноги в спеку в мене страшне набрякають, є лишня вага.
Вот Она Я• 02 июня в 19:52
Не їхати автобусом. Я худа, не набрякаю, переношу легко. А вам це мука буде
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 июня в 19:52
постарайтесь как можно скорее усадить свое седалище на сидение и кайфуйте
Без QR коду• 02 июня в 19:56
Та нічого ви не зробите, а якщо й води норм пити, то капець. Побільше розминатись на зупинках, купити 2 місця чи місце у автобусі із лежачими місцями.
Коко На Страже• 02 июня в 19:56
До кордону добираюсь потягом і там сідаю в автобус, навіть якщо він їде з мого міста. На зупинках виходжу і рухаюсь. Важко, але можна потерпіти.
ИграйМойГормон• 02 июня в 19:58
Дочке 20 лет, молодая, здоровая. А ноги отекли, стали как бревна. Недели 2 не проходили отёки.
Я ехала 13 часов и ноги отекли сильно и надолго.
Слышала, можно принимать венотоники (типа детралекс), будет легче
Приму в дар• 02 июня в 20:00
Я страдаю отеками, в остальном прекрасно езжу на автобусе. Уменьшаются отеки, если часто менять положение ног, я их и на сиденье ставлю, и на подножку, и на стенку к окну. То есть надеваю удобную одежду и не стесняюсь задирать ноги.)) Обязательно выхожу на остановках, делаю несколько упражнений. Накануне пью мало и принимаю мочегонное. В поездке пью очень маленькими глоточками.
Швидка Настя• 02 июня в 20:01
У мене болить спина, тому автобуси не для мене. Краще довше і з пересадками. Можна полежати, походити, ходиш в туалет, коли хочеш
Стефанія• 02 июня в 20:01
Не ехать автобусом выбрать другой более комфортный вид транспорта , это просто ужасно ездила в том году в Болгарию это самый ужасный отдых во всех смыслах
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 02 июня в 20:01
Ответ дляПриму в дар
Та я ще й зростом не маленька, сильно в автобусі ноги не позадираєш. Мочегоне пью і так регулярно.
Кава з адреналіном• 02 июня в 20:02
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Візміть в автобус каремат. Вночі стелите в проході, і лягаєте.
Приму в дар• 02 июня в 20:03
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Тогда вам правда два места может купить. Или сзади последние сиденья, они не раскладываются, но бывают свободные, никто не хочет там ехать. Тогда можно лечь.
Я невысокая и худая, поэтому легко ноги задираю и езжу автобусом легко.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 02 июня в 20:12
Ответ дляКава з адреналіном
Я чула про таке. Але буду думати щоб ногами не потовкли) Я була якось їхала 30 годин то мені пощастило ззаду 4 місця зайняти,але на це розраховувати не варто.
Лялька в колисці• 02 июня в 20:14
Ответ дляГоворю-балакаю
Выбираю поезд, мне лучше дольше, с пересадками, но не автобус
У мене в Інтерсіті нічого не отікає але заклякає і то всього лиш 10-ть годин, в потязі можна лежати, встати, сходити нормально в туалет, піти нарешті в тамбур, не уявляю, як то їхати в автобусі, у мене зріст 177, фліксбас часто незручно, не вистачає місця ногам.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 02 июня в 20:17
Ответ дляЛагшмивара
Есть компрессионные чулки,может в них?
Я дивилась на розетці, але то потрібно щоб лікар підібрав , бо їхбагато видів.
Юпитерная• 02 июня в 20:24
Мені подобаєтьсч їхати автобусом.
Мої правила в дорозі:
1. Мало їсти перед дорогою за день- два і все дієтичне.
2. В дорозі не їсти мучне, солоне, копчене, ковбаси, солодке.
Ім сухофрукти: інжир, фініки , фундук, банани.
Сир камембер або на зразок Янтаря
3. Вода тілька негазована і по кілька ковточків. Ніяких кави і іншихнапитків на стоянках.
4. На зупинках рухатися. Наприклад, обійти кілька раз заправку, автобус і т.п. поприсідати, помтрибати, кілька вправ зробити для спини.
Брати з собою змінне взуття, сидіти в носках.
Це мої вироблені правила, яких завжди дотримуюсь і поїздка переноситься без клопоту.
Мої правила в дорозі:
Сир камембер або на зразок Янтаря
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 02 июня в 20:28
Ответ дляЮпитерная
Мені подобаєтьсч їхати автобусом.
Мої правила в дорозі:
Сир камембер або на зразок Янтаря
Мої правила в дорозі:
Сир камембер або на зразок Янтаря
Дякую. Гарні поради❤️
Юпитерная• 02 июня в 20:31
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Дякую. Гарні поради❤️
Рекомендую іх дотриматись силою волі і все буде гаразд
До того ж в автобусах працює кондиціонер і не спекотно.
Забобонний фрукт• 02 июня в 20:34
Гарна порада рухатися на зупинках, але я якось їхала Євроклубом, з 30 годин в дорозі, окрім зупинки на кордоні, водії зробили всього дві зупинки по 20 хвилин. Це була пекельна поїздка для мене, боліло і набрякло все, і спина, і куприк, і ноги. Зараз їжджу тільки потягом, або частина шляху потягом, хоча б до Львова на інтерсіті. Там хоч місця є де порухатися.
Любовь Калистратовна• 02 июня в 20:43
Я ехала в первом ряду на втором этаже автобуса, т.е. над водителем и ноги забирала периодически на подоконник и то еле выдержала 13 часов. Назад когда ехала, заняла последний ряд, где 5 сидений подряд, трясло правда сильно, но зато лёжа, тем более назад ночной переезд был. Теперь буду выбирать путь через Одессу, хоть и страшно, но оттуда 4-5 часов на автобусе ехать. А вот с лежачими местами только реклама попадалась, а в реальности где такие автобусы?
Забобонний фрукт• 02 июня в 20:46
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Мой рекорд был 40 часов, из них 14 часов на границе. А у моей подруги сын ехал 50 часов, вот где жесть.
Кава з адреналіном• 02 июня в 21:05
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Чому вас ногами мають товкти? Як буде санітарна зупинка, встаєте, забираєте карімат і сідаєте в своє крісло. Прсто так вночі ніхто не ходить по автобусу.
Мамина квіточка• 02 июня в 21:29
компресію двійку взяти + мати першу ккл для перевдягти на ніч.
але загально - ногам ..оппа
НеВРотик• 02 июня в 21:29
Ответ дляКава з адреналіном
у фліксбаса туалет всередині. Постійно хтось ходить.
Мамина квіточка• 02 июня в 21:34
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Повірте, вибору буквально нуль. Якість - це Медівен, ККЛ-1 це перший тиск, мінімальний, але їх можна надіти без шовкової штуки. ККЛ-2 - варто брати лише без носочка, що з тою шовковою штукою надіти.
Елеганс версія - тонші, Комфорт - трохи товші, давлять однаково.
Є дорога модель для діабетиків, але простіше купити за кордоном їх.
Розмір - потрібно подивитися на картинку і зробити заміри. Найбільша - 7ка.
все, що купите дешевше - просто гроші на вітер
НЛОша• 02 июня в 21:57
Выходить на каждой остановке и двигаться, приседать, прыгать.
В автобусе я переобуваюсь в шлепки. И в носках с самой свободной резиночкой.
Подушка под поясницу, меняю позы, вытягиваю ноги в проход.
С начала войны катаюсь автобусом регулярно. Летом, конечно, самое поганое. Автобус полный, дети орут, одним холодно, другим жарко… Вот зимой кайф. 5 калек в салоне и погнали. Там хоть танцуй .