Сладкий лимончик• 03 июня в 13:19
Пропонують нам купити з ділянкою 11 сот за 7000 дол.
Будиночок під знос. 20 біля Ужгорода. Підкажіть, це нормальна ціна?
успокойте_Меня• 03 июня в 13:24
це за ділянку чи за сотку? бо я дивилася ділянки біля Ужгорода то ціни такий космос що я аж охрініла трохи.
Инстагра_мерша• 03 июня в 13:27
Якщо за ділянку то норм. Для будівництва? Зараз щоб побудувати будинок, проект, комунікації , то краще купити вже готовий, бо вийде така ціна що в Італії можна купити дім.
ПочтальЁнша• 03 июня в 13:32
А ещё деньги снести и вывезти строймусор. Может лучше жилое состояние поискать. Сравните цены
Сладкий лимончик
• 03 июня в 13:40
Ответ дляША! я прийшла!
нормальна, а комунікації підведені?
Так, світло, газ, колодязь
Сладкий лимончик
• 03 июня в 13:40
Ответ дляуспокойте_Меня
Ні, за ділянку. Так, ціни там і справді космічні. А тут ніби норм
ША! я прийшла!• 03 июня в 13:42
Ответ дляСладкий лимончик
Так, світло, газ, колодязь
то беріть звісно
Сладкий лимончик
• 03 июня в 13:44
Ответ дляИнстагра_мерша
Так, для будівництва. Ми особисто не плануємо там будувати. В якості інвестиції розглядаємо
Сладкий лимончик
• 03 июня в 13:45
Ответ дляПочтальЁнша
Ми тільки в якості інвестування. Потреби в житлі у нас немає
Сладкий лимончик
• 03 июня в 13:45
Ответ дляША! я прийшла!
то беріть звісно
Просто сумніваюсь чи перепродати потім вийде
ША! я прийшла!• 03 июня в 13:46
Ответ дляСладкий лимончик
ой ну не знаю, дивлячись шо там за місцевина. То ви вже самі аналізуйте.
успокойте_Меня• 03 июня в 13:47
Ответ дляСладкий лимончик
звісно беріть, але перевірте як зареєстрована ділянка, її цільове призначення, чи немає обтяжень або спірних прав, бо якось підозріло дешево, аж занадто..... ну логічно якщо я маю в руках те, що коштує мінімум вп´ятеро дорожче чи стану його продавати за безцінь
Тишком_нишком• 03 июня в 13:55
Нормальна, якщо нема приколів з транспортом чи сміттєзвалищем поруч
успокойте_Меня• 03 июня в 14:04
Ответ дляСладкий лимончик
ну продається та купується все рна світі якщо не ставити захмарних цін. подивіться поруч ділянки, порівняйте ціни. якщо немає такої аномалії що в цьому районі все віддають задарма то можна брати. Якщо реально там всі ділянки такі дешеві, а трохи в іншому напрямку вже дорожчі в рази то є сенс пробити чому так. Наприклад у нас в Дніпрі є райони де квартири коштують прямо копійки - так це або біля заводів або біля режимних об´єктів куди часто густо летить. Зрозуміло що в Ужгороді такого немає, але порадьтеся зі спецом які можуть бути нюанси, може грунти, води... Може поруч якесь гімно типу смітника чи фіг його ще зна що може бути. Але якщо все ок то ціна прямо мед.
Сладкий лимончик
• 03 июня в 14:45
Ответ дляуспокойте_Меня
Ну, я просто не дуже орієнтуюсь в цінах, кажуть знайомі, що хороша ціна. А тут дивлюсь навіть дачі по 5-6 тис. Хоча там досить розвинене село, поруч з цетром, дорога асфальтована
Сладкий лимончик
• 03 июня в 14:46
Ответ дляТишком_нишком
Та ні, звичайна, жила вулиця, зверху і знизу сусіди забудовані
Сладкий лимончик
• 03 июня в 14:47
Ответ дляуспокойте_Меня
Дякую за пораду
Хома з пастою• 04 июня в 07:20
Може варто с/г землю в якості інвестицій краще? За такі кошти кілька гектакрів можна взяти.
Сладкий лимончик
• 04 июня в 08:07
Ответ дляХома з пастою
Та на Закарпатті с/г не дуже, напевно, там активне будівництво
Хома з пастою• 04 июня в 08:09
Ответ дляСладкий лимончик
А чому саме Закарпаття? Я в центр Україні ось купувала днями
Сладкий лимончик
• 04 июня в 09:12
Ответ дляХома з пастою
Маємо там друзів та знайомих. А ви за скільки і де купували, якщо не секрет?
Хома з пастою• 04 июня в 10:24
Ответ дляСладкий лимончик
На Житомирщині за 155т грн 2,5га.
На Полтавщині 4т дол за га.
Але на Закарпатті також цікавить, якщо ваші знайомі там працюють.
На Полтавщині 4т дол за га.
Сладкий лимончик
• 04 июня в 22:07
Ответ дляХома з пастою
На Житомирщині за 155т грн 2,5га.
На Полтавщині 4т дол за га.
Ого, і це Ви так по Україні їздите увесь час? Думаєте справді так ціна на землю зросте? Наші знайомі розповідали, що десь купили ділянку в Зак.обл., то навіть на неї не виїжджали. От думаю, може й нам так зробити
Сладкий лимончик
• 11 июня в 16:03
Ответ дляХома з пастою
На Житомирщині за 155т грн 2,5га.
На Полтавщині 4т дол за га.
Скинули нам ще одну локацію в Пилипець (Закарпаття) 12 сот/8500 $; кажуть, що це хороша ціна. Як Ви думаєте? Бо ми в такому новачки, якщо чесно, то і хотіли б і сумніваємось
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 июня в 10:04
Ответ дляЧумачечая Весна
думала Конча-Заспа))
Там одна сотка за такую цену