Ну що ви, мамо!• Изменено вчера в 14:14
Питання по нерухомості в Києві
Як вважаєте, чи варто продавати 1-кім новобудову без ремонту, і натомість купити щось простіше-старіше, але вже з ремонтом щоб здавати?
Чи можливо купити земельний пай і також здавати? Чи нічого не робити, законсервувати до кращих часів?
Ну що ви, мамо!
• вчера в 14:15
Пай для мене найбільш сумнівна тема, бо я на цьому взагалі не розуміюсь.
Але друзі вклались в землю і це виявилось досить прибутковим.
Ну що ви, мамо!
• вчера в 14:16
Ответ дляПесиКот
Я бы новострой без ремонта продавала. Если будут покупатели
Це буде найменш вигідна ціна, і питання що робити з грошима?
На депозит - така собі ідея, вдома тримати - ще гірше, кудись власти - куди?
Добро с Кулаками• вчера в 14:17
Купити вторинне житло в будинку з газом і буде вам та вашим орендарям щастя))
Землю важче буде здати
ПесиКот• вчера в 14:17
Ответ дляНу що ви, мамо!
В квартиру с ремонтом под сдачу - вполне себе вариант.
Земля - много вопросов.
У меня, если что, есть и квартира под сдачу, и пай
Земля - много вопросов.
Ну що ви, мамо!
• вчера в 14:18
Ответ дляПесиКот
Земля - много вопросов.
Так, землю я не осилю, принаймі поки що.
Квартира з ремонтом - це щось вже трохи ’втомлене’ буде. Чат дпт сказав, що це погана ідея, продавати в центрі і купувати на околицях)
ПесиКот• вчера в 14:19
Ответ дляНу що ви, мамо!
А, ну раз чат сказал- то не делайте так
Розумна Губка• вчера в 14:19
Я так і зробила, продала новобудову без газу та тепла, не ті часи, щоб в таке вкладати ще й в ремонт. Купила з ремонтом, але в хрущі
Свідок Перемоги• вчера в 14:20
земля супер сложно,там свои законы и много зависит от места и самой земли.В этом надо понимать.Квартира с ремонтом,а то сейчас с ремонтом заморочиться-то работников нет,то света нет,то обстрелы.И стройматериалы стоят как крыло самолета,и доставки многого сейчас просто нет
Ну що ви, мамо!
• вчера в 14:19
Ответ дляПесиКот
А, ну раз чат сказал- то не делайте так
я ж різні думки читаю, і поки взагалі нічого не роблю.
Бентливуман• вчера в 14:20
Я в декабре продала новострой 44 метра за 65 тыс с ремонт и мебелью, дому несколько лет, брокер говорил что дешёвый сегмент очень плохо продается. Люди готовы идти в маленький смарт лишь бы новое
ПесиКот• вчера в 14:20
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ну может вам чат жпт и на ремонт новостроя денег даст... я ж не знаю какие у вас с ним отношения...
Ну що ви, мамо!
• вчера в 14:20
Ответ дляДобро с Кулаками
Землю важче буде здати
таку квартиру ймовірно можна буде здати за 12-15 тис?
В моєму районі - від 30. Але з ремонтом.
Ну що ви, мамо!
• вчера в 14:21
Ответ дляРозумна Губка
а район? один чи гірший?
Свідок Перемоги• вчера в 14:21
Ответ дляНу що ви, мамо!
ну так посчитайте,если влезете в ремонт сейчас.Столько сложностей,что чату не снилось) Он про обстрелы знает?
ПесиКот• вчера в 14:21
Ответ дляБентливуман
Лишь бы новое и без газа? И этаж повыше? Вам так брокер говорит? И при чем здесь брокер вообще?
Ну що ви, мамо!
• вчера в 14:22
Ответ дляСвідок Перемоги
Щодо землі погоджуюсь, але купувати стару квартиру - що з нею буде через 10 років?
Я більше все рівно налаштована на новобудову, але так, щоб вистачило і на ремонт, або косметичний.
ПесиКот• вчера в 14:23
Ответ дляНу що ви, мамо!
А, вы троллите.
Ну так бы сразу и писали
Ну що ви, мамо!
• вчера в 14:23
Ответ дляВундерКИНГ
а тут такие эксперты сидят прям....
старый фонд-кот в мешке
ні, я на стару квартиру не розтягнусь) Теж думаю про новобудову, просто в більш дешевому районі.
Бентливуман• вчера в 14:24
Ответ дляПесиКот
Я к тому , что бы вы три раза подумали перед тем как старое покупать. Лучше подобрать денег и сделать ремонт в новострое. У меня был 14 этаж, сдавала за 17 тыс, продала очень быстро, многое зависит от локации
Свідок Перемоги• вчера в 14:24
Ответ дляНу що ви, мамо!
тогда пусть стоит.Сейчас строителей нет.Материалов многих нет.Света нет.Воды нет.Я проходила капремонты.При всех условиях-3-4 месяца
ВундерКИНГ• вчера в 14:24
Ответ дляНу що ви, мамо!
рассматривайте только новые дома плюс минус, старый фонд это реально кот в мешке (соседи это очень важно и трубы)
Ну що ви, мамо!
• вчера в 14:25
Ответ дляБентливуман
теж так думаю, питання в тому, що не хочеться зараз витрачати гроші і сили на ремонт.
ПесиКот• вчера в 14:25
Ответ дляБентливуман
Я как раз в процессе ремонта дома сейчас
Если бы автор была реальным человеком, а не тролем, она бы знала, что отремонтировать новострой сегодня - это цена квартиры
Ну що ви, мамо!
• вчера в 14:26
Ответ дляБентливуман
Автор, я бы лучше ремонт в новострое и сдавала бы чем что-то старое
не можу зараз наважитись вкладати гроші в ремонт( якщо б це якийсь кометичний, чи там меблі замінити, а з нуля - трохи лякаюсь
Добро с Кулаками• вчера в 14:26
Ответ дляНу що ви, мамо!
в новострої більше отримаєте, але в ремонт треба багато вкласти грошей. Майже як коштує квартира. За вторинку 1 кімн 15-17 тис.
+ наслідки ремонту після оренди що нової квартири, що вторинки
Ну що ви, мамо!
• вчера в 14:28
Ответ дляСвідок Перемоги
3-4 міс на ремонт - це прям дуже швидко, тут хоч би за півроку розчехлились. Ми в минулому році свій закінчили, точніше призупинили. Тому і кажу, що в новий втягнутись - прям супротив)
Ну що ви, мамо!
• вчера в 14:29
Ответ дляВундерКИНГ
так, десь так і думаю. Якщо міняти, то також на новий будинок.