Невловимий Джо• 03 июня 2025
Табір для дітей- в який поїдуть ваші діти цього року?
Кондуктор маршрутки• 03 июня 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Эдельвейс, вчера поехал, сегодня там. Звонил говорил, что нравится.
подскажите стоимость пожалуйста
тогдалия• 03 июня 2025
Ответ дляФоточки нема
И как? Как по питанию?
У меня ребенок очень переборчивый, а там ест, все нравится. Вкусно, и адаптировано под подростков) даже для вегетаріанцев готовят специально
БолеИменее• 03 июня 2025
Завтра молодша дитина їде з класом у похід. На наступному тижні в класний похід їде старша. Потім їх відправлю ще в один похід зі шкільним туристичним гуртком. І в липні кожен поїде в свій пластовий табір, старша в юнацький курінний, а молодша в новацький гніздовий. І в серпні на наше море, якраз сьогодні продзвонювала бази і будинки. Найдорожче буде море, решта копійки - фактично, квитки та їжа. Хай подалі від Києва відпочинуть без тривог і в безпеці.
Невловимий Джо
• 03 июня 2025
Ответ дляБолеИменее
Яка назва таборів?
БолеИменее• 03 июня 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Яка назва таборів?
Щоб туди потрапити, треба бути в Пласті.
Але я можу порадити схожі за активностями і тематикою. Туди їздять діти друзів не перший рік, дуже задоволені.
дамаБезСобачки• 03 июня 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
подскажите стоимость пожалуйста
1 смена 19200 и 2000 их проезд, поезд+автобус
Итого 21 200. Вторая и третья смена вроде немного дороже.
Борода• 07 июня 2025
Ответ длятогдалия
Перший раз поїхав? Як добирався? Дивилась на нього, чомусь всі зміни в одну ціну і розкуплені, а одна зміна набагато дорожче і не розкуплена. В чому різниця між ними, окрім ціни?
тогдалия• 08 июня 2025
Ответ дляБорода
Можливо кількість днів