КротоТо• 03 июня в 21:22
Як думаєте, чи міг чоловік подати на розлучення через пісню?
У чоловіка 12 квітня був день народження - виповнилось 40 років.
Зібрали гостей. Пішли в ресторан. Я зібрала всіх і заспівала пісню, яку придумала сама. Текст поклала на відому мелодію.
Він сказав, що я його зганьбила і це остання крапля. Спочатку не говорив, потім сказав, що розлучаємось.
Я в усьому звинувачую свій сюрприз. Але чи могло це правда бути причиною?
КротоТо
• 03 июня в 22:25
Ответ дляЗубожиння
судя по всему - НЕТ!!!
Навіки разом ми заручені
Небом не розлучені
Кохаю жадаю благаю
Будемо разом до скону
Небом не розлучені
Кохаю жадаю благаю
Будемо разом до скону
Зубожиння• 03 июня в 22:27
Ответ дляКротоТо
Навіки разом ми заручені
Небом не розлучені
Кохаю жадаю благаю
Будемо разом до скону
Небом не розлучені
Кохаю жадаю благаю
Будемо разом до скону
п...ц!!! развод с вами это самое лучшее что он может сделать! мне захотелось разбежавшись прыгнуть со скалы
КротоТо
• 03 июня в 22:29
Ответ дляЗубожиння
Не преувеличивайте
Зубожиння• 03 июня в 22:36
Ответ дляКротоТо
Не преувеличивайте
мне до вас далеко! вы вот и правда так на нем завернулись что решили это всем близким и знакомым спеть?
КротоТо
• 03 июня в 23:59
Ответ дляАнти-анонім
Це прямо Україна має таланти! а на яку мелодію поклали?
ʼхочешʼ пісня олени діброви
Анти-анонім• 04 июня в 00:05
Ответ дляКротоТо
ʼхочешʼ пісня олени діброви
Шось ніяк не накладається ваша творчість на цю мелодію...
А оригінал вам чим не підійшов?