Анютины ласки• 03 июня в 22:31

Ремонт в квартирі новобудова

Потрібні теплі поли в кухні, коридор, ванна туалет? Є ще гардероб, там теж зробити теплі поли, щоб нн сиріло...
Результат:
вже голосів: 33
17 (51.52%) Треба
16 (48.48%) Нашо воно
Коржик• 03 июня в 22:31
От чего у вас в гардеробной должно сыреть?
Меломанка Маланка• 03 июня в 22:32
Кухня, ванна і коридор, де взуття ставите. Можна лоджію.
Забобонний фрукт• 03 июня в 22:33
треба
Почемучка• 03 июня в 22:33
Теплый пол , хоть электро , хоть от отопления- лучшее изобретение человечества )
автор Анютины ласки • 03 июня в 22:33
Ответ дляКоржик
Різні тому можуть бути причини.. циркуляція тепла...потрібна я думаю.
Коржик• 03 июня в 22:35
Ответ дляАнютины ласки
Ничего не поняла: а с тёплым полом у вас ’циркуляции тепла’ не будет?
Най хоч раз• 03 июня в 22:36
У нас у новобудові горизонтальне розведення опалення. Коли вмикають опалення, прямо відчуваємо під паркетною дошкою тепло. + товста паркетна дошка. Ні разу не пошкодували, що не провели теплу підлогу. Нічого не сиріє, навіть не уявляю, де може сиріти, це ж не сільська хата...
Ms. Скромность• 03 июня в 22:36
с нынешними ценами на э/э теплый пол-непозволительная роскошь
База_птеродактилей• 03 июня в 22:39
У меня санузлы и кухня - это просто другой уровень жизни
автор Анютины ласки • 03 июня в 22:40
Ответ дляMs. Скромность
Від котла
Ms. Скромность• 03 июня в 22:40
Ответ дляАнютины ласки
Від котла
так а газ разве дешевле?
Почемучка• 03 июня в 22:42
Ответ дляMs. Скромность
Я включаю на ночь , ночной тариф , утром отключаю и день полы теплые , плюс обогрев комнаты
Lacrimo• 03 июня в 22:45
Мені хтось казав, що теплу підлогу роблять всюди, щоб не включати опалення і ходити босим ( в шкарпетках). Бо в тапках і теплих підлогах трохи жарко, сама пробувала. А так, щоб ходити і і кожній кімнаті то роззуввтись, то взуватись... про антисирість - це стара тема. При теперішніх зимах це спосіб опалення і то включають на мінімум - ми от батареї за зиму пару раз включили ( як раз через сирість).
Парова машина• 03 июня в 23:06
Ми зробили, по факту не користуємось
Тушьмушьнюшь• 03 июня в 23:15
У нас теплые полы в туалете, ванной и чуть в прихожей
Нам очень надо. Включаются и выключаются в нужное время сами.
Докладальниця• 03 июня в 23:19
От всі пишуть що потрібна в ванній та туалеті. Скільки ви там проводите часу? Для чого вам це тепло? Коли ви виходите з душу, щоб було приємно стати на підлогу?
На кухні- так, незамінна річ, але ми там проводимо найбільше часу.
Заздрість то погано• 03 июня в 23:20
Ответ дляАнютины ласки
Якщо у вас є витяжка в гардеробній, то не потрібно.
Мандолина Бу• 03 июня в 23:48
Ответ дляДокладальниця
Зараз всі почнуть швиденько звітувати вам кому що потрібно. Такі люди смішні)
Докладальниця• 03 июня в 23:51
Ответ дляМандолина Бу
То ж наче як тема обговорення: потрібно/не потрібно. Чи ні?
БлинчикБезСметанки• 04 июня в 00:21
Ответ дляДокладальниця
Мені на кухні не треба. Я звикла ходити в капцях.
Робила б трохи в коридорі, щоб взуття сохло, можливо клаптик у ванній, і на балконі, бо котя любить там час проводити)