Ласунка• 03 июня в 22:50
Cпір з чоловіком: чи можна включати пральну машинку, коли доїться корова?
Добрий день.
У нас хата стара, електрика слабка. Коли я вмикаю пральну машинку, то світло трохи миготить. А в цей час чоловік доїть корову з електродоїлкою (така стара ще, радянська). І він каже, що коли я перу, то доїлка тягне слабше, і молока менше. Сусідка каже, що не можна одночасно прати і доїти, бо «струм роздвоюється». Це правда? Я просто не встигаю все робити по черзі. Може, хтось стикався?
Щира українка• 03 июня в 22:51
Ответ дляДжага-джага
Не можна
Ви пробували доїти корову і прати?
Ласунка
• 03 июня в 22:51
Ответ дляДжага-джага
Не можна
Дякую, я так і знала. А ще помітила, що коли прати на віджиманні, то корова починає якось дивно мукати, ніби в неї тиск скаче. Напевно, електромагнітне поле на неї діє. Буду прати тільки вночі, коли вона спить.
Джага-джага• 03 июня в 22:51
Ответ дляЩира українка
Ви пробували доїти корову і прати?
Так. Не тягне цицьку
Туся муся• 03 июня в 22:52
Та тут 90% не знає що таке доїлка і корова. Тут всім все домашнє воняє і у всіх домработніци.
Борщичок• 03 июня в 22:52
Ответ дляЛасунка
Всё остальное время вы ее доите?)
Ласунка
• 03 июня в 22:52
Ответ дляArctic777
И зачем такой муж? Если не может поменять проводку?
А ваш може?
Джага-джага• 03 июня в 22:52
Ответ дляЛасунка
У вас корова в сусідній кімнаті?
Запароленое одеяло• 03 июня в 22:52
Ответ дляЛасунка
Ходите стирать на речку или вместо коровы купите козу. Боливару не вынести двоих (с)
Зяблик протестант• 03 июня в 22:53
Автор, спасибо за тему. Какойму вас уют. Как прекрасно почитать о простых житейских делах на фоне этого звиздеца.
Не представляю, как долго работает доильный аппарат. Но думаю, проблема реальна. Стиралку можно поставить на таймер. А мужа озадачить осовремениванием вашей электрики.
Блондинка в Законе• 03 июня в 22:53
У нас в старой квартире нельзя было стирать и пылесосить потому что если холодильник включиться - трындец. Пробки выбивало
Запароленое одеяло• 03 июня в 22:53
Ответ дляТуся муся
Думаете, Автор знает?
Борщичок• 03 июня в 22:53
Ответ дляДжага-джага
У вас корова в сусідній кімнаті?
Фатит, я ржу как лошадь🤣🤣🤣
бювет_в_обед• 03 июня в 22:54
Ответ дляЛасунка
Автор, я бажаю вам скоріше знайти відповідь на ваше питання, щоб ваша корова не мучилась і дивно не мукала.
А ще, автор, ваша тема, ви вже вибачте, підняла настрій.
І, судячи зі смайликів, підняла настрій не тільки мені.
Ласунка
• 03 июня в 22:54
Ответ дляДжага-джага
У вас корова в сусідній кімнаті?
Та ні, в нас хлів впритул до хати, просто двері відкриті — то все чути. А в доїлки провід через вікно перекинутий, бо в хліві нема нормальної розетки.
Ответ дляЗяблик протестант
А что это за мужик который не понимает, что и пожар может быть
Туся муся• 03 июня в 22:55
Ответ дляЗапароленое одеяло
Думаете, Автор знает?
Думаєте автор просто нас повеселити захотіла на ніч глядя)))?
Джага-джага• 03 июня в 22:58
Ответ дляЛасунка
Можна їй навушники надіти з приємною музикою
Сплюшка• 03 июня в 23:01
Ответ дляЛасунка
все- спасибо - я передумала менять свою квартиру на больше!
Ку ка ку ка ку• 03 июня в 23:01
Ответ дляЛасунка
Ото ви заможні - і хата, і корови, і пралка
PORKA• 03 июня в 23:03
Ответ дляЛасунка
краще вранці, щоб вона прокидалась))
Дівчина заглядєніє• 03 июня в 23:06
Нельзя включать стиралку, когда доишь корову, примета плохая