Грушки-яблочки• 04 июня 2025
проточний водонагрівач, але без крану і душа
Шукаю поради, щодо купівлі такого (аналогічного, схожого) проточного водонагрівача.
Поділіться досвідом, треба для ванної кімнати. Бойлер - не варіант, взагалі місця немає під нього. Хочу, щоб був душ теплий.
Воду вимикають, важко з дітьми без гарячої (
Грушки-яблочки
• 04 июня 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
проводка потянет?
так, з нею все норм.
я не шукаю супер потужний.
просто треба, щоб вода була тепла в душі
я не шукаю супер потужний.
Тюрюнь_Тюнь• 04 июня 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
так, з нею все норм.
я не шукаю супер потужний.
открыла первый попавшийся - 6 киловатт
Грушки-яблочки
• 04 июня 2025
Ответ дляМоре Щастя
такое себе вы конечно придумали
еще ладно на кухню, но для ванны...
ви уявляєте трьох дітей і кухонну мийку ))))
просто необхідна тепла вода в душі
Море Щастя• 04 июня 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
просто необхідна тепла вода в душі
если квартира не сьемная - куда то хоть не большой бойлер впиндюрить
Рожки-да-ножки• 04 июня 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
просто необхідна тепла вода в душі
Странно, что эти вопросы на женском форуме задаёт мама, а не папа детей на специализированном форуме.
Грушки-яблочки
• 04 июня 2025
Ответ дляЖменятко
Ну він дуже багато тягне електроенергії
я в курсі
Грушки-яблочки
• 04 июня 2025
Ответ дляМоре Щастя
нема куди. от нема зовсім. плюс аренда (((
Грушки-яблочки
• 04 июня 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
добре, що ваш чоловік вдома, бо мій відстоює нашу свободу та незалежність
Хлопаю ресницами• 04 июня 2025
Автор, я сейчас не в Украине, здесь у всех в ванной проточный стоит. Всё отлично, но жрет много электроэнергии.
Свекруховна• 04 июня 2025
Обычно над унитазом вешают бойлер. Вам дешевле купить хоть небольшой бойлер и установить, чем потом с проточныи тысячи за электричество вываливать
Грушки-яблочки
• 04 июня 2025
Ответ дляСвекруховна
там нема місця. навіть на 10 літровий
Язвочка• 04 июня 2025
У мене вдома стоїть проточний з душем (настінний) Влітку користуємость тільки ним, вода на вході достатньо тепла, для душу - ідеально. По затратам, оце як напишуть ’ такі суми’ - які суми? якщо потужність приладу 4 кВт, то він споживає 4 квт на ГОДИНУ, ви скільки ХВИЛИН душ приймаєте, ну 10 максимум
Грушки-яблочки
• 04 июня 2025
Ответ дляЯзвочка
дякую, хоч одна ПОРАДА
можете показати свій?)
маринабаранова• 04 июня 2025
Так-бойлер на 50л -много места не занимает. Подвесить под самый потолок, и вода горячая будет постоянно. У меня такой на 1,8 квт
Грушки-яблочки
• 04 июня 2025
Ответ длямаринабаранова
на стіни чіпляти нічого не можна. це неможливо. на підлозі місця нема. під ванною аналогічно
Тумба-юмба• 04 июня 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Якщо на стіни вішати нічого не можна, куди ви це приліпите? Його теж треба монтувати на стіну.
Ви впевнені, що розетка у ванній потягне таке?
В нас був колись проточний, не самий потужний, до 5 квт споживав. Для нього спеціально від щитка тягли провід дуже грубий. Як для електроплити.
По користуванню ним можу сказати, що влітку нормально, коли вода в трубах і так не крижана. Взимку ледве-ледве.
Модель радити не буду, бо це було давно дуже, вже таких і нема напевне, за новими не слідкую. Прставили бойлер
Язвочка• 04 июня 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
дякую, хоч одна ПОРАДА
можете показати свій?)
у мене kaizer supreme , йому точно більше 10 років, лишився нам після минулих власників квартири, думаю, такі вже не випускають. А в спорт залі подібні встановили, точно не згадаю назву але вони з нових.
Як міряти?• 05 июня 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
просто необхідна тепла вода в душі
Вы к счетам готовы на несколько тысяч больше ежемесячно за такое?
Ну и кроме самого бойлера и его установки еще нужно протянуть отдельную линию будет, потратится на медный кабель большого сечения и заплатить электрику.