Фиктивная• 06 мая в 19:53

Что это за развод такой?

Отключили горячую воду в доме, но из крана течёт типа "летняя". Но по счетчикам платим как за горячую.Хотя раньше просто отключали и всё. Как говорится, без лоха и жизнь плоха.
Пузата Хата• 06 мая в 20:00
То не користуйтесь. В нас як відключають на профілактику, то теж вода в гарячих трубах є. Перекриваємо та й все.
автор Фиктивная • 06 мая в 20:02
Ответ дляПузата Хата
Спасибо, Капитан Очевидность. А по теме что-то будет?
Забобонний фрукт• 06 мая в 20:07
Да, именно развод для лохов. Остальные перекрывают воду.
Эт вернячОк• 06 мая в 20:07
Ответ дляФиктивная
по темі скоріш за все хтось бойлер включив а кранік на гарячій трубі забув перекрить.
оскільки цією водою користуються зараз по вашому стояку всі, хто не перекрив краніки на час профілактики, то вона не встигає нагрітись і тече ледь тепла.
Василина Семеніч• 06 мая в 20:08
Для того придумали вхідний кран в квартирі, а коли подали гарячу орієнтуйтеся по змійовику
А воду в гарячу трубу закачуть щоб вона не згнила
автор Фиктивная • 06 мая в 20:08
Ответ дляЭт вернячОк
Бойлера у меня нет. Всё никак не могу поставить. Иногда по привычке включаю горячую , или бывает утром голову мою ’ летней’
Эт вернячОк• 06 мая в 20:09
Ответ дляФиктивная
є у когось по вашому стояку :)
Василина Семеніч• 06 мая в 20:11
Ответ дляЭт вернячОк
є у когось по вашому стояку :)
Зараз у всіх лічильники і зворотні клапана, не може болер стільки води на стояк нагріти
автор Фиктивная • 06 мая в 20:11
Ответ дляВасилина Семеніч
Змійовика у ванній теж немає, після ремонту прорвало , ми його зрізали)
Эт вернячОк• 06 мая в 20:12
Ответ дляВасилина Семеніч
в моєму старому будинку ніяких клапанів нема.
тому вона й тече ледь тепленька що бойлер не справляється :)
Василина Семеніч• 06 мая в 20:12
Ответ дляФиктивная
А труба куди щезла?
Василина Семеніч• 06 мая в 20:13
Ответ дляЭт вернячОк
Як є лічильник то є клапан
автор Фиктивная • 06 мая в 20:13
Ответ дляВасилина Семеніч
А труба куди щезла?
Труба залишишилась )Мова ж була про змійовик
Василина Семеніч• 06 мая в 20:14
Ответ дляФиктивная
Трубу мацайте...це тойже змійовик но кортиший
автор Фиктивная • 06 мая в 20:16
Ответ дляВасилина Семеніч
Та шо її мацать , як нема гарячої води)Це ж не цюцюрка чоловіча, що від мацанья міняється
Плекаю думи• 06 мая в 20:20
У нас в основном всегда так отключали, всегда было интересно, как они ремонтируют, если в трубах вода.
Василина Семеніч• 06 мая в 20:31
Ответ дляФиктивная
Щоб знати коли кран відкрити, і не платити за холодну по ціні гарячої
Я шалунья• 06 мая в 20:32
Перекрийте вентиль на трубі і живіть щасливо
Василина Семеніч• 06 мая в 20:34
Ответ дляЯ шалунья
А як тоді тих злодіїв бакланити...
75В• 06 мая в 20:36
У нас майже завжди так. Але коли спішиш і потрібно помити голову й сходити в душ, то й за таку дякую, бо гріти ніколи, а з холодного крана зовсім холодна вода йде.