Все возможно• Изменено 04 июня в 21:47
Парфюмерия Fabien Marche
У кого есть, что можете посоветовать? Сегодня натестила неплохую вишню, на одежде нормально, с кожи быстро слетает, и брат Томаса Касмалы Апрелямур , очень даже ничего за такие деньги
Пацака-задирака• 05 июня в 23:29
Тут мало знавців бюджетної парфумерії з Єви...Я маю кілька ароматів, слухала парфумоблогерів, знаю, що це французький бренд ароматів-клонів на відомі парфуми, іноді по мотивам, близько, а іноді не так схоже. В ютубі є чимало оглядів. Достойні аромати, оберіть собі і користуйтесь з задоволенням🙌