Танюшка-2d90• 04 июня в 23:47

Що це у дитини на губі?

У доньки з´явились така штука на губі. Прийшли з прогулянки ввечері, все було ок, дитина гралась у себе в кімнаті, і через хв 15 прийшла сказати, що в неї ніби прищик на губі. Це явно не стоматит. Може герпес, чи прикусила? Вперше з таким стикаємось
Екатерина27• 04 июня в 23:49
Укусила. А что с зубами?
автор Танюшка-2d90 • 04 июня в 23:50
Ответ дляЕкатерина27
Укусила. А что с зубами?
Гіпоплазія зубної емалі. Чекали поки зуб виросте повністю-вже записані на лікування до стоматолога. Треба робити реміналізацію.
Mirinda78• 04 июня в 23:50
На прикус схоже, герпес не такий
автор Танюшка-2d90 • 04 июня в 23:52
Ответ дляMirinda78
На прикус схоже, герпес не такий
Дякую 🙏
Mirinda78• 04 июня в 23:59
Можна випити ацикловір 400 за раз, якщо є бурульки на губах
Завтра не пью• 05 июня в 00:01
Прикушено
автор Танюшка-2d90 • 05 июня в 00:03
Ответ дляMirinda78
Та ніби нема бурульок, та й ацикловіру дома немає(
Україна наше все• 05 июня в 02:05
а что с реминерализацией, ее делают? это как? фторирование? да нет же.
моей дочери стоматологи сказли, нет средств, кроме тусмусса. были и в институте стоматологии