Ще з цiкавого Только меня вымораживает Word? +19 Мне скучно +16 Сирського таки звільнили +79 Светловодск +13 Украинцы смогут иметь и применять огнестрельное оружие +12 Яка контрактна армія? Просніться, ви брєдітє +144 визнання штрафу в резерві, постанова +11 Військовий у СЗЧ розстріляв спецпризначенців поліції +36 Ухилянтів обмежать в правах +145 У кого родственников или знакомых отправили на фронт без подготовки? +66
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення4+1264 Как ужин довел до развода 3+673 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+212 ещё
Сейчас читают! Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення4+284 В мене сумніви по зміні роботи..+81 Де купить кошерні продукти3+73 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+62 Пошла в дорогой ресторан и сижу втыкаю на советчице2+62 SOS. Ребенок ошпарился кипятком 2+62 Вы ходите какать и писать в кусты или подвал когда нет воды?+51