Україна понад усе!• 05 июня в 16:00

Пам´ятаэте тему про лохину? Як поставити паркан, ЯКЩО....

Та баба сусiдка насадила прям майже по межi cвоïх перцiв та томвтiв!
Буквальна 7 см вiд межi, що листя томатiв звисають до нас!
Щоб опалубку зробити треба викопати рiвчак, навiть якщо бiльше на свою сторону зайти , то всеодно можна зачепити кущi томатiв. А та баба 100 вiдсоткiв хай пiднiме!
Ло осенi чекати не варiант, бо паркан вже куплений i ту бабу вже зараз хочеться не бачити!
Як бути з ïï томатами?
Бриджит_Фрикандо• 05 июня в 16:26
Ответ дляТайТаке
Т.е технормы не указ! У недоколыханных разрешение надо?
Ну , попробуйте сделать техдокументацию без подписей соседей , только по технормам . Расскажете потом .
Я не чарівниця вам• 05 июня в 16:30
Ответ дляТайТаке
Не выйдет участок точно выделить ?
В мене все було чьотко, оформлювала кадастрові ще в 2013, щоб знати ж площу правильну, і межі поставити правильно. Один заартачився,по двору і не дає. Поставила, де змогла, у себе. А землеустроїтільна фірма вже зробила план, по тому що є.
ФсеСама• 05 июня в 16:30
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Господи, рабицю натяніть. Нічого там відступати не треба.
Пряморукие под рабицу делают фундамент, если не знали. А не 2 столба вкопать и сетка в воздухе болтается.
Рожайтретьего• 05 июня в 16:34
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так на своïй. Але робочi сказали треба вiдстань i трохи укопатися на ïï землi!
На їх землі укопуватися не треба
Я не чарівниця вам• 05 июня в 16:37
Ответ дляФсеСама
Все я знаю. Автору хочеться там ставити , де баба не дозволяє. То хай ставить у себе. В неї вибору немає.
Рожайтретьего• 05 июня в 16:43
Ответ дляУкраїна понад усе!
З вами все добре?
Та баба краде кущi, a ви якусь несенiтницю верзете.
Ви думаєте тут хтось читає ваші серіали?
За вкрадені кущі, адміністративна відповідальність. Пишете заяву, до поліції
Алина-1240• 05 июня в 16:58
Тю.я б оставила, пока бабка не соберет те свои помидоры, но с предупреждением, раз увижу у себя еще и вылетит и она, и помидоры
Мамзелькіна• 05 июня в 17:38
Ответ дляЯ не чарівниця вам
До речі, переміряти ваш участок, визвати землемера, це вам обійдеться в огорожу цілу. Витратьте гроші на забор. А якмне вірно розставлена меда, щемі переробляти все. Тисяч 2 точно, як не більше.
Що за розцінки. Забор до 100 тис мінімум вийде. Якщо не ті межі, то п ц
Мамзелькіна• 05 июня в 17:39
Ответ дляФсеСама
Показуйте
Рожайтретьего• 05 июня в 18:31
Ответ дляБарвіночка
Та хай до суду йде зі своїми помідорами🤣 в мене чоловік з сусідкою короткого говорить, покажіть судове рішення.
Тобто - судове рішення?? Без судового рішення він вважає, що має право перекопати двір сусідів?
Саме противне, що таких багато 🫤
Vlada-Maria• 05 июня в 18:33
Ответ дляАгатаХристя
Автор боїться, що баба гачком на паличці через рабицю вкраде щось.
вудкою))))
Барвіночка• 05 июня в 18:34
Ответ дляРожайтретьего
Саме противне, що таких багато 🫤
Ні, це вона вважає, шо то її двір, а ми вважаємо, що наш, якщо вона хоче шось довести, тойде в суд чи виносить в натуру і т д. Ми винесли, тільки їй про це не кажемо, нехай потратиться на суди і геодезиста.
Vlada-Maria• 05 июня в 18:36
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А баба ж краде кущами, курва. Не ягодами.
позавішувати на кущі іграшкових змій, зараз є такі, що від живих не відрізнити
Рожайтретьего• 05 июня в 18:45
Ответ дляБарвіночка
Як ви внесли без згоди сусідів?
Я ж вірно зрозуміла, що ви влізли на участие сусідки, потім ще й присвоїли частину його собі якимось невідомим чином?
Барвіночка• 05 июня в 19:11
Ответ дляРожайтретьего
Як ви внесли без згоди сусідів?
Згода сусідів не потрібна для винесення ділянки в натуру. Гам акт не потрібен, ми лише хотіли знати де наші точні межі. Це вона садить свої кущі на нашому городі, бо вважає його своїм. А коли чоловік їх скошує, товона репетує🤣 вона з нашого боку кущі садить самозахватом, а з іншого на 1.5 м залізла на землі сільради, там вже халабуди будує.
Рожайтретьего• 05 июня в 19:20
Ответ дляБарвіночка
Я думала ви до неї залізли, так само як автор збирається зробити.
Тобі звісно, що у вас протилежна ситуація
Барвіночка• 05 июня в 19:31
Ответ дляРожайтретьего
Так автор же хоче ставити забор чітко по межі,
Рожайтретьего• 05 июня в 19:39
Ответ дляБарвіночка
Рівчак має якусь ширину. Він має бути до межі, а не на межі. Тобто якщо він шириною 20 см, то всі 20 повинні бути у дворі автора, а не 10 см, в неї і 10 у сусідки.
Якщо я правильно зрозуміла її тему.