Підкажіть як фіксувати все, викликали поліцію чи ні? Чим краще закрити вибиті вікна
Пошкоджена квартира, ще туди не доїхали, щоб говорити з сусідами що вони робили.
мимАпроходила• 06 июня 2025
У нас в місті одразу розгортається штаб з необхідними матеріалами, соцпрацівниками, які все оформлять і підкажуть. Тільки потрібні документи на квартиру та інші.
У Вас не так?
МеняАЖтрусит• 06 июня 2025
На Оболоні в той самий день збирали в райадміністрації постраждалих та на наступний для тих, хто не встиг у перший, все пояснювали і допомагали. Подивіться на сайті вашого району.
Прийміть співчуття
Ще не знаю, дитина спить, зараз проснеться заведу сусідам і поїду, бо розгромили ліцей за забором, три ракети в ціль. То вся вулиця без вікон а факту ще не бачила
МеняАЖтрусит• 06 июня 2025
Ответ дляОксана-1939
Голосіївський?
МеняАЖтрусит• 06 июня 2025
Ответ дляОксана-1939
Луцьк
Ой, йо ...
Дивіться місцеві новини, буде оголошення
Головне що випускний відбув і дітей в закладі не було. Бо він такого типу що з ночівлею.
Мрію про космос• 06 июня 2025
Ответ длямимАпроходила
У Вас не так?
Так, і вікна комунальники забивають, а не самі люди. Прибирають усе. Як мурахи після прильоту все доводять до ладу. Наш Харків у всьому найкращий.
мимАпроходила• 06 июня 2025
Ответ дляМрію про космос
В нас так само. Але я не в Харкові.
В нас ОСББ то територію вже сусіди зібралися прибирають. Тільки тривога закінчилась то вже жартують коли суботнік
Анонім Завгосп• 06 июня 2025
Ответ дляОксана-1939
Луцьк
там мер був, не знаю, чи зараз там..на місці все скажуть...
Червона рута• 06 июня 2025
Ответ дляОксана-1939
Добре, що вас не було дома . Ще так у нас тут не гепало. І в Панорамі на першому поверсі вибило, і далі на Коновальця.
Ответ дляЧервона рута
Мій під´їзд якраз самий ближчий,
Ищу Аленя• 06 июня 2025
Зателефонуйте в поліцію, зафіксуйте пошкодження. Ми дзвонимо на гарячу лінію ЖКХ ,ОБОВ´ЯЗКОВО фкісуємо.
Булку Дай• 06 июня 2025
Ответ дляОксана-1939
Луцьк
Автор,я також з Луцька
Сиджу вже на роботі ,приходжу до тями..
барабанщица• 06 июня 2025
Ответ дляБулку Дай
Автор,я також з Луцька
Сиджу вже на роботі ,приходжу до тями..
:(
Указка• 06 июня 2025
Ответ дляБулку Дай
Автор,я також з Луцька
Сиджу вже на роботі ,приходжу до тями..
Можете написать, что именно случилось в Луцке и какие районы, улицы пострадали. Квартира в Луцке, но там никто не живёт, поэтому интересует.
Рубаю олівлє• 06 июня 2025
Ответ дляУказка
Звоните в Луцк
МеняАЖтрусит• 06 июня 2025
Ответ дляУказка
Дружіть з сусідами. Не видаляйтеся з будинкових чатів. Самі дивіться за своїм майном.
барабанщица• 06 июня 2025
Ответ дляУказка
В Луцьку не говорять російською 🥱
как тебе такое илон маск• 06 июня 2025
Ответ дляУказка
Ага ага, може вам ще фоточки скинуть. Уже біжу)))
Указка• 06 июня 2025
Ответ длябарабанщица
В Луцьку не говорять російською 🥱
Удалено администрацией...
Кусюче сонечко• 06 июня 2025
Ответ дляУказка
Удалено администрацией...
Я не против русского.
Но где вы взяли там квартиру, что бы так по хамски разговаривать с людьми?
Еще и в момент, когда просите типа помощи???
Указка• 06 июня 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Задайте поиск в гугле, он вам выдаст миллион фоток с подробным описанием
барабанщица• 06 июня 2025
Ответ дляУказка
Удалено администрацией...
Тобто українська-мова селюків?
Указка• 06 июня 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Я не против русского.
Я помощи у вас не просила и не прошу
ЗновЗдоров• 06 июня 2025
Ответ дляМрію про космос
наши коммунальщики через 10 минут уже метут) Я даже не сразу нашла куда шахед влетел, настолько все убрано, все аккуратно
Заліковий троль• 06 июня 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Я не против русского.
автор комментария не хамила. логика ракушки ’ где вы взяли квартмру, чтобы ....’.