Міряно-переміряно• 06 июня в 11:35
Як виписати і прописати дітей без згоди батька?
Дівчата ,підскажіть ,ви все знаєте
Я з чоловіком розлучена
Він тиран і просто жахлива людина , терпіла ,я терпила (Але розбитий ніс мій дав крапку)
І ось рік як розлучились і він весь цей час тероризує мене(постійно погрожує,вибиває двері , тягає за волосся)
Поліцію викликала,заяву писала
Але я не можу з дітьми жити так вирішила продати квартиру і поїхати
Але тепер проблема,як виписати і прописати їх без його дозволу?
Щоб швидко ,а не через суди місяцями (((
Я з чоловіком розлучена
Поліцію викликала,заяву писала
ХвилювАллочка• 06 июня в 11:37
визначайте місце проживання дітей з вами в судовому порядку і виписуйтесь далі хоч щоденно. дивно, чому ви досі це не зробили.
Прилипало• 06 июня в 11:38
ну Вам через суд нужно установить место проживания с Вами, иначе вроде никак. я пробовала - меня послали за разрешением)
Светка-пипетка• 06 июня в 11:40
І ось рік як розлучились і він весь цей час тероризує мене(постійно погрожує,вибиває двері , тягає за волосся) -а полицию вызываете ?
ХуАнита• 06 июня в 11:46
Не що давно виписувала через дію , тільки дозвіл там треба . Це ж закон …
Міряно-переміряно
• 06 июня в 11:54
Ответ дляСветка-пипетка
Так
І ходила писала заяву -нічого ніхто не робить (
Светка-пипетка• 06 июня в 11:55
Ответ дляМіряно-переміряно
Так
заяву? вызывать нужно когда приходит
ДваДваВісім• 06 июня в 12:21
Можно попробовать через опекунский совет. Они могут дать разрешение на выписку детей без согласия отца. Но будьте готовы, что могут попросить адрес, куда прописываете.
Обстановщица• 06 июня в 12:24
Ответ дляМіряно-переміряно
Так
А детям сколько?Если маленькие,то нужен дозвил второго родителя.В Вашем случае,я бы обратилась к адвокату,чтоб можно это сделать было через суд
Отчебучкина• 06 июня в 12:29
Мне сказали или суд или с отцом, по другому никак. Пришлось отца просить. Согласился, но приехал не с первого раза
Аноним ФЕЯ• 06 июня в 13:03
👶Чи обов´язково отримувати згоду на реєстрацію місця проживання дитини іншим із батьків?
🗂Відповідно до Постанови КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 7 лютого 2022 р. № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад»
⚠️33. Подання заяви про реєстрацію місця проживання (перебування) особи віком до 14 років здійснюється одним з її батьків або інших законних представників за згодою іншого з батьків або законних представників (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування). Згода батьків або інших законних представників може бути надана у присутності особи, яка приймає заяву про реєстрацію місця проживання, або засвідчена нотаріально в установленому законодавством порядку.
34. У разі коли місце проживання батьків або інших законних представників особи віком до 18 років задекларовано/зареєстровано за однією адресою, згода іншого з батьків або законних представників не надається. Відповідно до вказаної постанови, реєстрація місця проживання (перебування) особи здійснюється під час особистого відвідування органу реєстрації (у тому числі через центр надання адміністративних послуг) за адресою житла незалежно від форми власності.
✅Таким чином, за загальним правилом, зареєструвати місце проживання дітей можна дотримавшись вказаного Порядку за згодою іншого з батьків або законних представників дітей.
❌У випадку, якщо один з батьків не надав згоди на реєстрацію місця проживання дитини з другим з батьків, реєстрація місця проживання дитини здійснюється на підставі рішення суду чи органу опіки та піклування щодо визначення місця проживання дитини.
Міряно-переміряно
• 06 июня в 13:17
Ответ дляСветка-пипетка
заяву? вызывать нужно когда приходит
І визивала, протоколи є