Підкажіть як фіксувати все, викликали поліцію чи ні? Чим краще закрити вибиті вікна
Пошкоджена квартира, ще туди не доїхали, щоб говорити з сусідами що вони робили.
Кусюче сонечко• 06 июня 2025
Ответ дляЗаліковий троль
автор комментария не хамила. логика ракушки ’ где вы взяли квартмру, чтобы ....’.
Не хамила??? Вы успели прочитать комментарий на который я отвечала? (Который уже ужалили, потому что все пожаловались на это хамство)
Там и про «селюкив» потому что на украинском разговаривают. И что-то еще было.
Жалко я прин-скрин не сделала.
Всюди влазю• 06 июня 2025
Поліція приїздить все фіксує, берете тоді номер впровадження(не памятаю точно як називається) і подаєте на відшкодування в дії, тоді наступна комісія оцінює збитки. Бувають ще виплати від міста.
Зі в нас поліція відмовлялась фіксувати без власника
Ну поки чекаємо комісія має засідати і далі план дій скажуть. В поліції зафіксували звернення.
Ніяких комунальників навіть близько нема. Люди самі вийшли і все прибрали. Але є балконі рами які просто звисають з 9 поверху ніхто не спішить їхати їх демонтувати.
как тебе такое илон маск• 06 июня 2025
Ответ дляУказка
Задайте поиск в гугле, он вам выдаст миллион фоток с подробным описанием
А навіщо тоді вам список районів і вулиць? Хто з Луцька, то вже по фото взнає район чи вулицю.
как тебе такое илон маск• 06 июня 2025
Ответ дляОксана-1939
У батьків, коли вікна винесло, ходила комісія, то там якщо по проекту це лоджія, то компенсацію нараховують, а якщо балкон був відкритий і самовільно засклили, то не відшкодують.