ПриснитсяЖЕ• 06 июня 2025
Можно ли по одному направлению сходить к нескольким неврологам?
.
Сиджу тихенько• 06 июня 2025
Нет. Мне сказали запись по номеру направления, он аннулируется при посещении одного врача
На циголках• 06 июня 2025
Ответ дляМолчавочка
да
срок направления год
Ага. С одним направлением так весь год и ходить
Самоучка• 06 июня 2025
Ні
Якщо направлення взяв в роботу один лікар, то інший його не може взяти. Мене так відправили за іншим направленням
Маю сечі• 06 июня 2025
Нет, одно направление на одно посещение, если нужно будет к этому же врачу повторно, он сам выпишет Вам направление.
Steep_banana• 06 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Ні
Одне электронне направлення, це один візит до доктора.По необхідності повторного візиту,доктор дає нове електронне скерування,без потреби звертатись до сімейного лікаря
Самоучка• 06 июня 2025
Ответ дляSteep_banana
Саме так
Молчавочка• 06 июня 2025
Ответ дляСиджу тихенько
странно, у меня не аннулировалось
Дюагональ• 06 июня 2025
Мене лікарка завжди запитує чи його анулювати/ чи як там , якщо я не планую більше звертатись .