Штора с кисточкой• Изменено 06 июня в 20:03

Штучний інтелект. Він заполонив життя цілком.

Чи не так?
Люди, які не використовуючи його- видаються дебілами
Качка в тапцях• 06 июня в 20:04
Дебілами здаються ті, хто має такі судження
Форточка• 06 июня в 20:04
Не уявляю як зараз без нього
автор Штора с кисточкой • 06 июня в 20:05
Ответ дляКачка в тапцях
Хм. В Університеті дітям дозволяють використовувати ші. А хто не користується і завалив- на перездачу.
Або на виключення з вузу
Треба ось так• 06 июня в 20:06
І нічого хорошого в тому нема
База_птеродактилей• 06 июня в 20:07
Я не користуюсь. Що зі мною не так?
автор Штора с кисточкой • 06 июня в 20:08
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я не користуюсь. Що зі мною не так?
І я .
І мої діти.
І ми дебілами виявилися
База_птеродактилей• 06 июня в 20:09
Ответ дляШтора с кисточкой
І я .
І мої діти.
І ми дебілами виявилися
В описі теми ви подали цю інформацію, як твердження.
Мавка• 06 июня в 20:13
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я не користуюсь. Що зі мною не так?
Не в темі((
Маю рацію• 06 июня в 20:16
Ответ дляШтора с кисточкой
Або на виключення з вузу
то вас дурят, посилають на перескладання саме користувачів ШІ
Треба ось так• 06 июня в 20:27
Ответ дляМаю рацію
Відправляють тих хто одразу не склав. Можна провалити екзамен як з ШІ так і без нього.
Наверняка• 06 июня в 20:27
Ответ дляМаю рацію
ви знаєте такі випадки? Я не про диплом, а про семестрові завдання. Тому що на мій погляд, зараз дійсно розраховують що всі користуються ШІ - і тому дуже великі обсяги завдань. Самостійно їх виконати з нормальним опрацюванням джерел нереально.
бЭйбА• 06 июня в 20:28
Ответ дляФорточка
Не уявляю як зараз без нього
А потім в певний момент опп, і вас у вашій професії замінив ШІ.
бЭйбА• 06 июня в 20:31
Я теж дивуюся темпам, з якими всюди впроваджують оце все... Буквально рік тому це були поодинокі згадки, а зараз ШІ то, ШІ сьо...
Секс-Бомба• 06 июня в 20:33
Пару раз с пробувала, якась дурня
Форточка• 06 июня в 20:57
Ответ дляТреба ось так
І нічого хорошого в тому нема
Чому?
КонхфЭдкаТузик• 06 июня в 20:57
Ответ дляСекс-Бомба
Пару раз с пробувала, якась дурня
можно я встряну, я не поклонник ИИ. Я его называю нежно чатик...но он мне очень помог, у меня была ошибка в ПОР (проект организации работ), ошибка в эксплуатации инженерных систем, мы крутили ее с специалистом инжениринга и не могли исправить правильно. И вот поздно вечером я задаю этот вопрос своему чатику, и он мне помог. Он сформировал для меня таблицу и предложил этапы поиска и анализа. Он мне реально помог.
Маю рацію• 06 июня в 20:58
Ответ дляНаверняка
так, знаю, я так роблю
я - викладач
Треба ось так• 06 июня в 20:59
Ответ дляФорточка
Чому?
Він вже замінює людей в роботі. А далі - більше. І де тоді людям заробляти на життя?
Наверняка• 06 июня в 21:47
Ответ дляМаю рацію
так, знаю, я так роблю
я - викладач
як ви визначаєте ші це або ні? Тільки не говорить, що спеціальними сервісами, тому що вони дають 50% хибнопозитивних відповідей.
Секс-Бомба• 06 июня в 21:51
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Мне в работе он не нужен.
Перша на селі• 06 июня в 22:19
Не знаю насчёт дебилов. Я пользуюсь им как поисковиком, значительно больше информации даёт. А насчёт того, что туда лезут с вопросами, которые не хотят решить, так это не от того, что ИИ заполонил мир, а сами люди себе дают добро на это. Это как раньше были решебники по задачам, изложения по тектсу - и с них тупо списывали.
Ии просто нужно с умом использовать.
дамаАмстердама• 06 июня в 23:34
Ответ дляШтора с кисточкой
І я .
І мої діти.
І ми дебілами виявилися
Хтось не користується стіралкою, мікрохвильовою, у когось немає бойлера чи інших сучасних гаджетів. Хтось і смартфоном не вміє користуватись. Люди різні і потребують різного рівня комфорту та знань. Хтось читати не вміє і йому норм. Так і з нейромережами. Жити без них можна, якщо немає потреби розвиватись і користуватись сучасними технологіями.