ПодругаМужа• 06 июня 2025

А ви знали, що Маск вкрав Теслу у її винахідників?

Ось таке прочитала і зрозуміла, що да, весь цей час я вважала, що саме Макс винайшов цю задумку і втілив в життя.
А виявляється він прийшов на все готове і потім просто сп@здив: https://www.instagram.com/p/DKUcmgMo7_X/?img_index...

То може і його політи на Місяць та інші "відкриття" така ж липа?
lilul990• 06 июня 2025
Маск це аферист, маркетолог і блюзнір. Все шо треба про нього знати
ЛолитаНеРазлита• 06 июня 2025
Да, знала
Сундучок с каникулами• 06 июня 2025
Яку задумку? Ідея автомобілів на електротязі була ще задовго до Маска. Йому тільки пощастило, що він народився в багатій сімʼї і може викидати міліарди на всі ці ідеї
Рання пташка• 06 июня 2025
Я думаю що Маск,це взагалі випадкова людина,типу як путін,який опинився в певному місці в певний час.Є така штука,коли на чолі компанії(чи держави) ставлять подібну особу,а насправді за ним стоять інші люди,які всім і керують.
Це дуже зручна людина,головне щоб не вийшла з під повного контролю.
ЖенаАйтишнеГа• 06 июня 2025
От гавнюк
автор ПодругаМужа • 06 июня 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Тим не менше відтворили і реалізували її лише поодинокі люди. І маска серед них аж ніяк не було.
Видящие_помогите• 06 июня 2025
пофіг
чекаю, коли імпічмент рижому діду зробить
Бідося• 06 июня 2025
В нього нема часом російського коріння?
Джонсонюк• 06 июня 2025
Звісно знала.
А ви знали, що були розробки і навіть вдале впровадження авто на воді? Але цю ідею викупили власники нафт, бо їм це не вигідно.
Мама Карло• 06 июня 2025
Маск нічого не крав. Він зробив велику інвестицію в проект і очолив керівництво. Отак і шириться дурня по світу. Один не дуже розумний написав, а інші, теж не дуже розумні підхопили. Ви хоч би прочитали з достовірних істочників як було.
Пліткарка• 06 июня 2025
Ответ дляБідося
В нього нема часом російського коріння?
Сто відсотків зайву хромосому має)
Мира всем• 06 июня 2025
Конечно, знала. Первым был Никола Тесла
автор ПодругаМужа • 06 июня 2025
Ответ дляМама Карло
Прочитала. Купа версій. І найбільше - саме тих, що компанія Тесла створена Маском)
Що лише підтверджує висловлену автором каруселі в ІГ про те, що Маск переписує історію створення Тесли усюди, де це є можливим.

А як саме ви можете пояснити той факт, що засновник компанії, який по суті і був її творцем, взагалі вигнаний з компанії?
Княгиня пітьми• 06 июня 2025
Ответ дляВидящие_помогите
пофіг
Думаете Венс лучше?
Як ухурделю• 06 июня 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Думаете Венс лучше?
Адекватнее по любому, хотя бы в силу возраста
Княгиня пітьми• 06 июня 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Вприципе да, он вообще против помощи Украине.
автор ПодругаМужа • 06 июня 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
хто проти?
viter33• 06 июня 2025
Ответ дляПодругаМужа
хто проти?
Венс
viter33• 06 июня 2025
Що би не писали про Маска, як бізнесмен - він молодець
Головні його дітища - ’вистрелили’:
1) Тесла
2) Спейс Стар
3) Старлінк
4) зараз розвиває штучний інтелект (Грок)
Так, по ставленню до України і українців Маск - негідник
автор ПодругаМужа • 06 июня 2025
Ответ дляviter33
Головні його дітища - ’вистрелили’:
1) Тесла
2) Спейс Стар
3) Старлінк
цікаво, старлінк теж вкрав? треба пошукати інфо
viter33• 06 июня 2025
Ответ дляПодругаМужа
Та незалежно
Ідей та винахідників - багато
А тих, хто зумів з нуля розробити, профінансувати, запатентувати, масштабувати, зайняти лідируючі положення в галузі - одиниці
Мама Карло• 06 июня 2025
Ответ дляПодругаМужа

Версії народжуються часто не з фактів, а з домислів. Я читала біографію Маска і там описується, як Маск придбав частину акцій Тесли. Не вкрав, не віджав, а купив за кошти. У 2004 році він інвестував у компанію близько $6,5 мільйона та очолив раду директорів. Завдяки його фінансуванню та активній участі Tesla змогла розробити свій перший електромобіль — Roadster. З часом Маск став обличчям компанії й фактичним керівником, хоча офіційно генеральним директором він став лише у 2008 році.
автор ПодругаМужа • 06 июня 2025
Ответ дляМама Карло
Ну правильно) Бо він усюди де можна виправляє факт того як саме викинув реального засновника та зайняв його місце.
А ви почитайте що розповідає сам засновник. Як в нього не просто відібрали компанію, а й забрали і акції, і гроші, і право вказувати приналежність до тесла.
Мама Карло• 06 июня 2025
Ответ дляПодругаМужа
Це бізнес. Хто сильніший, хитріший, нагліший, багатший, той і перемагає. Мільйони, мільярди заробляються тими, хто має дуже сильний характер і може іти по головам заради мети. До того ж у Маска психічний розлад. Йому не відомі відчуття совісті, жалості, емпатії.