Здравствуйте. Кто нибудь может пояснить о чем эта песня? Много раз ее слушала, но не пойму о чем она.
С альбома 1989 года. Возможно про власть песня как вариант.
english book• 06 июня в 22:04
ООО,моя молодість.
’Міську, вважай!’ означає ‘Міша, будь обережним!’.
Місько до якого звертаєтся герой – це тодішній (та як виявилось останній) генсек ЦК КПРС і єдиний президент СРСР Михайло Сергійович Горбачов (1931-2022), який також війшов в історію як архітектор так званої Перебудови.
Весь сюжет пісні – спроба розгубленного від занадто стрімких змін в Країні Совєтів ‘маленької людини’ розібратись нарешті що змінилось в країні, а що залишилось як і було і доволі скептично ставится до перспектив цих змін (звідки й назва).
Ответ дляenglish book
ООО,моя молодість.
Ну так и думала тем более упоминаются 1 мая и пасха.