Чавонадо• 07 июня в 08:50

Укрпошта не відстежуються посилки

Доброго ранку.Хто відправляє Укрпоштою,можливо стикалися з проблемою.Два дні назад віднесла створені посилки на пошту,в кабінеті до цієї пори вони висять як створені.На пошті запевняють що посилки провели і вони поїхали,кажуть очікуйте,що робити?Там 8 посилок і всі висять,ніби я їх і не приносила ...
ОхиИВздохи• 07 июня в 08:54
Доброго ранку. Мабуть не просканували перед відправкою. На сортувальному пункті просканують, з´являться в системі. Укрпошта не так часто губить посилки, не переживайте поки.
Рання пташка• 07 июня в 08:56
бувало, но то я сама помилялась, не ту цифру напишу, йшла на пошту .
Но у вас всі 8 шт, то якись форсмажор.
Чижик Пижик• 07 июня в 09:48
Ось ця глупота - віднесла, але особисто не відправила. Не постояла в черзі, не отримала ТТН, не сплатила за відправку у відділені - ось і танці...
Фея_3уровень• 07 июня в 10:27
Пишите в фейсбук Смилянского под постом с номерами посылок. Так быстрее будет толк.
Марфа Українівна• 07 июня в 10:30
Звоните на горячую линию, оформляйте в розыск