СирОжино пирОжино• 07 июня в 13:01
Чи були випадки, що продавець не повертає залог, якщо угода відміняється по його
Вині?
СирОжино пирОжино
• 07 июня в 13:14
Ответ дляАлина-1240
Да и вы вроде от застройщика покупаете.там все предельно просто
Всмысле,у меня покупка от физ лица.
Хозяин какой то мутный.
Говорит,что я уже 3 даю завдаток,2 людей до меня просто ищезли куда то
Хозяин какой то мутный.
Пишу_граммотно!• 07 июня в 13:20
залог (взагалі-то застава українською) це майно, яке передається кредитору боржником в якості гарантії виконання зобов´язань.
гроші не можуть бути заставою.
Пишу_граммотно!• 07 июня в 13:27
спеціально для тих, в кого болить голова
Застáва — один із засобів забезпечення зобов´язань. В силу застави кредитор має право в разі невиконання боржником забезпеченого заставою зобов´язання одержати кошти з вартості заставленого рухомого або нерухомого майна переважно перед іншими кредиторами цього боржника, якщо інше не встановлено законом (ст. 572 ЦКУ).
Жена брата Админа• 07 июня в 13:38
Ответ дляСирОжино пирОжино
Всмысле,у меня покупка от физ лица.
Хозяин какой то мутный.
Завдаток - це один з елементів попереднього чи основного договору купівлі-продажу, що оформлюється у нотаріуса. Де і зазначається сума завдатку, підтверджується його сплата і терміни/порядок остаточного розрахунку.
Нема договору - тоді це фікція, а не завдаток.
Є договір - куди той власник дінеться.
Пишу_граммотно!• 07 июня в 13:46
Ответ дляЖена брата Админа
Є договір - куди той власник дінеться.
завдаток за змістом ст.570 ЦКУ може передаватися ’у рахунок належних з нього за договором платежів’, і є декілька судових рішень, в тому числі рішення ВСУ, де роз´яснено, що мова про основний договір.
тобто, завдаток при купівлі-продажу нерухомості, по суті, не має сенсу.
Жена брата Админа• 07 июня в 14:20
Ответ дляПишу_граммотно!
Це для вас немає сенсу)))
А для когось є
Пишу_граммотно!• 07 июня в 14:28
Ответ дляЖена брата Админа
Це для вас немає сенсу)))
А для когось є
від цього не зміниться факт, що будь-яка сума, яка передається в рахунок платежів ДО укладання основного договору купівлі-продажу, є авансом.
і у випадку, якщо укладання не відбувається, ця сума підлягає поверненню в тому ж розмірі, в якому була передана.
Жена брата Админа• 07 июня в 15:03
Ответ дляПишу_граммотно!
Від цього не зміниться факт, що ви не вмієте читати))))
Пишу_граммотно!• 07 июня в 15:54
Ответ дляЖена брата Админа
При попередньому договорі не може бути ніякого завдатку
Жена брата Админа• 07 июня в 18:14
Ответ дляПишу_граммотно!
Ще б ви знали, що таке попередній договір