СирОжино пирОжино• 07 июня 2025
Чи були випадки, що продавець не повертає залог, якщо угода відміняється по його
Вині?
СирОжино пирОжино
• 07 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Да и вы вроде от застройщика покупаете.там все предельно просто
Всмысле,у меня покупка от физ лица.
Хозяин какой то мутный.
Говорит,что я уже 3 даю завдаток,2 людей до меня просто ищезли куда то
Хозяин какой то мутный.
Пишу_граммотно!• 07 июня 2025
залог (взагалі-то застава українською) це майно, яке передається кредитору боржником в якості гарантії виконання зобов´язань.
гроші не можуть бути заставою.
Пишу_граммотно!• 07 июня 2025
спеціально для тих, в кого болить голова
Застáва — один із засобів забезпечення зобов´язань. В силу застави кредитор має право в разі невиконання боржником забезпеченого заставою зобов´язання одержати кошти з вартості заставленого рухомого або нерухомого майна переважно перед іншими кредиторами цього боржника, якщо інше не встановлено законом (ст. 572 ЦКУ).
Жена брата Админа• 07 июня 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Всмысле,у меня покупка от физ лица.
Хозяин какой то мутный.
Завдаток - це один з елементів попереднього чи основного договору купівлі-продажу, що оформлюється у нотаріуса. Де і зазначається сума завдатку, підтверджується його сплата і терміни/порядок остаточного розрахунку.
Нема договору - тоді це фікція, а не завдаток.
Є договір - куди той власник дінеться.
Пишу_граммотно!• 07 июня 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Є договір - куди той власник дінеться.
завдаток за змістом ст.570 ЦКУ може передаватися ’у рахунок належних з нього за договором платежів’, і є декілька судових рішень, в тому числі рішення ВСУ, де роз´яснено, що мова про основний договір.
тобто, завдаток при купівлі-продажу нерухомості, по суті, не має сенсу.
Жена брата Админа• 07 июня 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Це для вас немає сенсу)))
А для когось є
Пишу_граммотно!• 07 июня 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Це для вас немає сенсу)))
А для когось є
від цього не зміниться факт, що будь-яка сума, яка передається в рахунок платежів ДО укладання основного договору купівлі-продажу, є авансом.
і у випадку, якщо укладання не відбувається, ця сума підлягає поверненню в тому ж розмірі, в якому була передана.
Жена брата Админа• 07 июня 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Від цього не зміниться факт, що ви не вмієте читати))))
Пишу_граммотно!• 07 июня 2025
Ответ дляЖена брата Админа
При попередньому договорі не може бути ніякого завдатку
Жена брата Админа• 07 июня 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Ще б ви знали, що таке попередній договір