размахер• 07 июня в 13:25
Що це за люди, що в громадських місцях врубають
в телефоні музику чи новини так, щоб було всім чути? )))Про що це? Яка у вас реакція?
Мушля з Криму• 07 июня в 14:08
Це я сьогодні свідком розмови була. Біля магазину стояв мужчина років 70 і поряд з ним жінка 50-55 років, у мужчини був на гучному звʼязку телефон, і там на другому кінці телефона був мужчина( по голосу молодий років 30). І я не дуже чула що каже мужчина, але оця жінка кричала на пів вулиці: « так ви чайлдфрі?»і так тричі підряд. Ну це нормальні люди? По-перше, якого тебе це колише, що там у других людей? По-друге, це ж яка має бути клепка, щоб кричати про це на всю вулицю? І наче ж не бабуся яка, можна було б на маразм вже спихнути..
ничевока• 07 июня в 14:17
Лікарня, я після операції. До мене в палату ’підселяють’ двох жінок, в них планується гістероскопія. Що одна, що друга, після кожного візиту лікаря/медсестри/санітарки/анастазіолога передзвонюють, одна по відео зв´язку в Польщу :сину, доньці, чоловіку і сестрі. Інша по телефону - чоловікові, сестрі, кумі і колишній колезі. 😳 На моє запитання для чого вони це роблять - бо хвилються. Ок. А для чого говорити такій кількості людей оце все? Мовчать. Чого не можна написати? Можуть не побачити. То може не так вже й хвилюються, раз не читають повідомлення від вас. 🤦 Як я не натякала, що мені це заважає і втомлює - ігнор. Далі гірше - після операції, ще під наркозом, знову обзвон по старому списку, ще й балачки ні про що.
Мій висновок - просто кончені люди.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 июня в 15:01
одна баба включала в 25 автобусе расклады таро и слушала без наушников всю эту лабуду. 1 раз я потерпела, а второй раз ушла подальше, чтобы не слышать))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 июня в 15:02
Ответ дляничевока
Мій висновок - просто кончені люди.
после наркоза ж не разрешают спать. тут вроде все логично получилось.
ничевока• 07 июня в 16:37
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
🤣 Я спала обидва рази. Хто вам таку дурню сказав?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 июня в 16:38
Ответ дляничевока
в больнице видела, когда привозили с операции женщин. запрещают спать 2 часа. нужно, чтобы кто-то отвлекал.
ничевока• 07 июня в 16:39
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Не знаю, що то був за наркоз. Я спала після загального і після медсну.
Ms. Искренность• 07 июня в 20:17
Я завжди в ступор впадаю від таких простих. Ще й можуть щось кацапське дивитися і ржать при тому. Зазвичай роблю зауваження, що я тут теж є.
На щастя, це поодинокі випадки, більшість людей адекватні і або користуються навушниками, або дивляться дуже тихо, щоб не заважати сусідам.