Продавчиня кіз• 07 июня 2025
Кейтерінг на день народження дитини
Доброго дня, планую святкувати день народження дитини в великому сухому басейні, там буде окрема наша ВІП кімната з цим басейном та столиками. Будуть 6 дорослих та 4 дітей(3 роки, 5 років і двоє 4 роки). Планую замовити кейтерінг. Можливо хтось знає смачну та перевірену компанію по кейтерінгу. Чи можливо ще якісь варіанти.. бо розумію,що ніхто сидіти і "топтати" не буде, а якісь фрукти та закуски точно потрібно буде. Накидайте ідей, будь ласка, заздалегідь всім вдячна!
Продавчиня кіз
• 07 июня 2025
Ответ дляВесотехник
Знаю в Луцьку 2 класних. Вам підходить?
Ой дякую, забула вказати, що Київ)) голова від спеки відмовляється все в собі тримати))
Весотехник• 07 июня 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Я й не сумнівалась, чесно))