Ms. Dolly• 07 июня 2025

Как часто вы стираете бюстгальтер?

Вопрос
Партизанка• 07 июня 2025
Ответ дляМайструю крила
Есть мешки для стирки бюстов. Ничего нигде не ломается
В мене подібний в мішку не поламався але він гладкий і після прання в мішку весь в заломах тепер їх видно з футболки:(
Партизанка• 07 июня 2025
Ответ дляГербарія сушу
Ех, це важко.
У мене було декілька зручних Ангела (їх шили у Миколаєві).
Я купувала роками одну модель у трьох кольорах.
Зараз би їх замінити, а сайт вже недоступний, з 2022 р., схоже, або фабрику розбили, або власники закрили виробництво :(
От нічого схожого не знайшла й досі, навіть учетверо дорожче немає :(
Співчуваю.У мене простий американський жорж)) і так само маю і VS , triumph, Palmers ,La Perla , всі по разу одягала і лежать нові))))
Білий Лосик• 07 июня 2025
Сложно сказать, т.к он не один.
Сегодня розовый, завтра телесный…. Когда замечаю, что несвежий.
Гербарія сушу• 07 июня 2025
Ответ дляПартизанка
Я теж маю штук 15 різних, у тому числі дорогих. Деякі можу якось носити, деякі ні, думаю, куди подіти :(
Всі купувала з приміркою і ніби були зручні. Але якщо йти, то через годину -дві починають або тиснути, або терти. У мене чашка F-G, блін :(
МашМааш• 07 июня 2025
В жару после каждой носки, зимой, если не потею, то могу раз в 2-4 носки

Но я ношу топы, без чашек и твердых элементов: они отлично переносят стирку, не требуют спец режимов каких-то
постою_послушаю• 07 июня 2025
Ответ дляПартизанка
Насправді є багато просто один як завжди найкращий))
Бо в машинку звикла кидати, а він фактурний поламається
Прошу маму так як вона шовкові носить і пере вручну ну і так якби розуміється на тому як прати вручну))))
Моя ж вы бусинка! Мамина доця!
Наслаждайтесь, пока жива мама, все мы немножко дети
Партизанка• 07 июня 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Моя ж вы бусинка! Мамина доця!
Ааа:) Дякую