Помидорина• 07 июня в 16:44

Як спланувати відпочинок, цікавить південь

Дивлюся Чорноморськ чи Одесу , але назад потяг о 6.10 ранку, то з Чорноморська можемо не встигнути доїхати ,чи встигнемо? Якщо Одеса, то в якому районі краще шукати житло, або Чорноморськ , щоб не дуже в центрі. Дивилась дачі Ветеран , гарний пляж, але далеко їхати з вокзалу ( ми без авто,) та немає магазинів поруч, а ще й з пляжу нагору важко ходити
Шалена красуня• 07 июня в 16:47
От чесно, крім такого смайлика нічого не приходить в голову
автор Помидорина • 07 июня в 16:47
Чи пляжі закриті, це тільки Ветеран ,там дикий пляж ?
автор Помидорина • 07 июня в 16:47
Ответ дляШалена красуня
Розумію вас, але хочу поїхати,чи ви думаєте я троль ?
Неначасі• 07 июня в 16:49
Ответ дляПомидорина
Там прилітає, у воді багато чого плаває... вам байдуже?!
Святатабожа• 07 июня в 16:53
В вас якась каторга, а не відпочинок
Божа кульбабка• 07 июня в 17:12
От тільки що прочитала у новинах , невже вам так хочеться ризикнути . Чи мало кожного дня адреналіну ?
Гомосноб• 07 июня в 17:36
Якщо нема й на Болгарію, оберіть захід України з басейном і спокоєм
Томатико• 07 июня в 19:03
❗️У Затоці на Одещині під час купання в морі загинули два чоловіки.

У воді вибухнув невідомий предмет — усі деталі зʼясовують. Справу розслідують як нещасний випадок.

▪️На Одещині відкриті 12 пляжів, причому 11 із них — в Одесі та Чорноморську. Купатися в Затоці — заборонено.

@babel
Метелики на душі• 08 июня в 19:10
Наших людей нічого не лякає.