Закусенец• сегодня в 00:52
Как вы думаете у меня биполярка?
Психиатр говорит, что депрессия, но судя но моей зацикленности на внешности, я думаю, что-то ещё есть( Если что я та Настя, которая пишет тут темы
Куплю орехи• сегодня в 01:21
Ответ дляДівчина Гілмор
С морщинами которая. А фотки она раньше тут выкладывалв?
Закусенец
• сегодня в 01:21
Ответ дляВстидаюся запитать
А це ви засрали купою своїх тем з ниттям весь форум?
Занадто бодро для депресії. А три психіатри, тому що всі збіжали від вас?
Так, це я ходила до 3, щоб підтвердити діагноз для себе
Закусенец
• сегодня в 01:22
Ответ дляolushka-c61d
Звичайно лікування дуже індивідуально, в мене ще від тривожності були спазми в животі, по типу срк. В мене був доксепін, міасер на ніч, ламотриджин, солерон , останній препарат був десь два перших місяці, потім відмінили бо підняв мені пролактин. Дозування були мінімальні. Приймала пів року.
У вас тиков не было?
Дівчина Гілмор• сегодня в 01:23
Ответ дляКуплю орехи
З морщинами, фото десь в двох інших темах нижче по ленті тем. Дівчина виглядає прекрасно, набагато молодше свого віку
Закусенец
• сегодня в 01:22
Ответ дляТоскующая
Ну так, а как по твоему это происходит?
Если аутизм, то такое должно было быть всегда
Куплю орехи• сегодня в 01:23
Ответ дляДівчина Гілмор
Нашо ви підливаєте масло😄
Хочет еще 100500 тем
Закусенец
• сегодня в 01:23
Ответ дляПасхальний тролік
У вас схоже на тривожний розлад і ОКР. Що вам лікарі прописують?
Антидепрессанты, сертралин кажется
Закусенец
• сегодня в 01:24
Ответ дляКуплю орехи
Вы с короткой стрижкой, вам около 25ти и вы тут фотки свои частенько выкладываете?
Нет, у меня длинные волосы и мне 27
Куплю орехи• сегодня в 01:24
Ответ дляДівчина Гілмор
У нее короткая стрижка, голубые глаза, ном курносый? Я просто тут такую видела. Постоянно темы строчит, что нет парня
olushka-c61d• сегодня в 01:25
Ответ дляЗакусенец
У вас тиков не было?
Які саме? Бо може я чогось не помітила
Закусенец
• сегодня в 01:25
Ответ дляolushka-c61d
Треба лікувати тривогу, в Європі призначають антидепресанти по типу сертраліна , це дієвий метод теж тож не вагайтеся і приймайте, і теж паралельно переглядайте своє життя самостійно, купляйте книги, слухайте лекції, або з психологом.
Я ходила к психологу, мне не помогло
Пасхальний тролік• сегодня в 01:25
Ответ дляЗакусенец
Антидепрессанты, сертралин кажется
І все? Це наші психіатри чи закордонні?
Куплю орехи• сегодня в 01:25
Ответ дляЗакусенец
Может и было. Если вы не замечаете - это не значит, что другие не замечали
Дівчина Гілмор• сегодня в 01:25
Ответ дляКуплю орехи
Не, то та що обісралась.
Тоскующая• сегодня в 01:25
Ответ дляЗакусенец
Так, так и есть. Вы знаете, что такое стимы?
Закусенец
• сегодня в 01:25
Ответ дляПасхальний тролік
Ой нет флуоксетин кажется
Закусенец
• сегодня в 01:26
Ответ дляolushka-c61d
Які саме? Бо може я чогось не помітила
Глаза, с обеих сторон, лицо тоже и ощущение , что оно ползет вниз
Закусенец
• сегодня в 01:27
Ответ дляПасхальний тролік
І все? Це наші психіатри чи закордонні?
Наши, и все, сказали дистимия и все
Закусенец
• сегодня в 01:27
Ответ дляТоскующая
Знаю, видела много видео на эту тему, но у меня нет такого
Гладиолус• сегодня в 01:28
Я мабуть помилилась, ви не та дівчинка що питає чому хлопця нема, та трохи неадекватна
Пасхальний тролік• сегодня в 01:28
Ответ дляЗакусенец
Ой нет флуоксетин кажется
Вам потрібно уважно вивчити призначення усіх трьох і написати сюди, ми вас проконсультуємо) тільки підійдіть до цього серйозно, а не як-небудь, якщо хочете реальної допомоги
olushka-c61d• сегодня в 01:28
Ответ дляЗакусенец
Я ходила к психологу, мне не помогло
Ви бачили що я написала, треба паралельно з лікуванням препаратами, бо у вас вже реакція організму не правильна у тілі сформувалася. Розумієте? Вам виписали сертралін як я теж вище написала що його виписують в Європі при тривожному розладі, або неврозі якщо по старому називати. Починайте пити. Знаєте як починати?
Закусенец
• сегодня в 01:28
Ответ дляГладиолус
А что спрашивала?
Закусенец
• сегодня в 01:29
Ответ дляПасхальний тролік
Не флуоксетин точно, и все,больше ничего
Закусенец
• сегодня в 01:29
Ответ дляolushka-c61d
Это мне наши выписали, только флуоксетин
Гладиолус• сегодня в 01:30
Ответ дляЗакусенец
А что спрашивала?
Я знайшла ваше фото. Так у вас зацикленість якась на зовнішньості. Треба психотерапевт
Закусенец
• сегодня в 01:30
Ответ дляГладиолус
Да я выше писала, что есть такое
olushka-c61d• сегодня в 01:32
Ответ дляЗакусенец
Тобто співається око? Око спалося, бо дуже напружена при цьому нервова система. Може бути все що завгодно. А з приводу психологів то це не вердикт, психологи теж різні бувають, бувають не підходять, або не профі, тож шукайте іншого, або читайте психологічні книжки.
olushka-c61d• сегодня в 01:32
Ответ дляЗакусенец
Ви пили його?