Бутерброд з ікрою• Изменено 07 июня в 21:22

На які б умови ви погодилися

На які умови ви б погодилися для урегулювання конфлікту, якщо б ваша дитина в школі побила іншу до струсу мозку? (Не скільки била, скільки нещасний випадок)
Сорока-ворона• 07 июня в 21:22
Вибачення.
Повна оплата лікування і реабілітації (якщо буде потреба).
рукиЖимолости• 07 июня в 21:23
На будь-які, аби дитина уникнула кримінальної відповідальності. Бо за таке можна і до колонії потрапити
Губи до вух• 07 июня в 21:23
Вам треба було інакший стартпост ’На які умови ви б погодилися для урегулювання конфлікту, якщо б вашу дитину в школі побила інша до струсу мозку? (Не скільки била, скільки нещасний випадок)
Love_Love_Love_• 07 июня в 21:24
Що значить не скільки била - скільки нещасний випадок?
Я б погодилась на умови фінансової компенсації від батьків, умовного терміну для того хто бив якщо йому більше 14, або взяття на облік в поліції якщо менше. Також на всі можливі покарання для шкільних працівників
Ангел-предохранитель• 07 июня в 21:25
Якщо та дитина впала і отримала струс мозку через те, що її штовхнула або вдарила ваша дитина, то там цілковита провина вашої дитини. Вік дітей?
Кондуктор троллейбуса• 07 июня в 21:40
вы так спрашиваете, будто вы королева ситуации, соглашаться или нет.
хотя это родители того ребенка будут соглашаться или нет на ваши условия.
я бы сделала все, чтобы вашу ’дитину’ поставили на учет в полиции, максимально раскрутила ситуацию, чтобы на всю жизнь шлейфом за вами это шло
Кокосиха• 07 июня в 22:33
нанимайте адвоката и доказывайте, что это несчастный случай