Царевна_несушка• 08 июня в 00:37
Сусіди і басейн, як би ви вчинили?
Приватний будинок, дачі.
3 роки тому сусідка подарувала нам басейн, каркасний, доволі великий, десь 3х4 м. Внуки виросли, не потрібен, у вас діти, може пригодиться. Ми подякували, перший рік набирали, другий ні, бо діти їздили до бабусі, там річка. В цьому році діти просять, хочемо басейн. Вчора чоловік дістав його, розклав. миші прогризли дві дірки, сидів клеїв, вирішили завтра помити і набрати. Тут дзвонить чоловікові зять сусідки і каже, що я хочу забрати басейн. Приходить і на очах дітей тягне з жінкою вже розкладений басейн до себе додому, через дорогу.
Завтра буду везти свекра в місто, йому на роботу. Кожну неділю цей зять просить підвезти його жінку в місто, ми ніколи не відмовляємо, підвозимо, і жінку, і саму сусідку.
Що б ви завтра сказали цьому зятю, коли він попросить підвезти його жінку?
Ми в шоці, діти в шоці.
На границе• 08 июня в 00:39
Дивно забирати те, що віддали зовсім.
Ну в таких випадках говорять, що дають ’ в користування’.
Але вам на майбутнє буде досвід, щоб питати людей чи зовсім віддають чи з поверненням.
А поводити себе як зазвичай. Як і не було цієї ситуації
Чу Ча• 08 июня в 00:40
Ответ дляЦигарний шланг
Миші, зять і свекор теж в шоці.
Миші найбільше, що вони тепер гризти будуть
Царевна_несушка
• 08 июня в 00:41
Ответ дляУсатая полосатая
Отказать, скажите, что нет места в машине
Вони знають, що тільки свекра вивожу, з вікон видно, хто сідає в машину.
Цигарний шланг• 08 июня в 00:41
Ответ дляЧу Ча
Старались, гризли, а потім так воно поклеїлось підло. Поклали б назад - для сусідів би постарались.
Царевна_несушка
• 08 июня в 00:41
Ответ дляНа границе
Дивно забирати те, що віддали зовсім.
Саме було сказано, що забирайте, більше не потрібен. А
Витворунка• 08 июня в 00:42
Ну, то вже ваша річ була, бо подарована вам. Чого віддали? Сказали б, що ваша мама /теща подарувала. До неї всі питання.
З іншого боку його ж вже миші погризли, то чорт з ним.
Дітей шкода, звичайно. Їм розчарування. Купіть на oлх хоч бу +- такий же.
P.S.: Нікого нікуди не катати.
Аннуитет• 08 июня в 00:42
Вражда вам точно не еуж3на. Ну, перепился чувак.
Разговор с его женой в дороге о том, что норм было было просить бассейн назад, но люда, шо это было? Он вообще у тебя как -не пьет, не бьет, че еще может устроить? Хорошо бы по добрососедски понимать,что он еще может у вас со двора без спроса унести.
На границе• 08 июня в 00:43
Ответ дляЦаревна_несушка
Видно голову нагріло від спеки)
Аль де Барановна• 08 июня в 00:43
Короче, винуваті миші. Не могли вже зовсім його згризти? За рік усього дві дірки - якось несерйозно.
Може,ще можна з ними домовитися?
Столічна штучка• 08 июня в 00:44
Ответ дляЦаревна_несушка
Да как хотите, так и поступайте
Хотите отказать - откажите, чего стесняться
Царевна_несушка
• 08 июня в 00:44
Ответ дляВитворунка
P.S.: Нікого нікуди не катати.
От ми з чоловіком десь так і порішили, як завтра не нарватися на скандал, бо цю неділю відмовили підвезти, а далі?
Діти дуже засмутились, звичайно, просили неділю, все не було часу.
Love_Love_Love_• 08 июня в 00:44
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну я б зробила так: посадила б зятя в машину і подорозі мило гарним звичним тоном би сказала що ви подарували, ми користувалися , заклеяли - ви забрали а в нас осадочок залишився і тепер мені тебе везти не дуже приємно, але везу, ладно з тим басейном, миж сусіди, правда?
Короче підмахала б в кінці
На границе• 08 июня в 00:44
Ответ дляАль де Барановна
Може,ще можна з ними домовитися?
Треба було ще кілька мишей направити, аби догризли швидко
Зараз на дієті• 08 июня в 00:44
Ответ дляЦаревна_несушка
Скажите, что сегодня по дороге подбираете знакомых.
Брюлик в стразах• 08 июня в 00:44
Скажите что не можете подвезти, собираете попутчиков за деньги для покупки нового бассейна.
Царевна_несушка
• 08 июня в 00:46
Ответ дляLove_Love_Love_
Короче підмахала б в кінці
Зять агресивний, кажу відразу, це лайка 100%, і він не іде, тільки жінка.
Царевна_несушка
• 08 июня в 00:46
Ответ дляНа границе
Какашку в басейн кинути через паркан🤣
Царевна_несушка
• 08 июня в 00:47
Ответ дляБрюлик в стразах
Доречі класна ідея👍😀
Моська-слон• 08 июня в 00:47
Ответ дляЦаревна_несушка
Уже начали подвозить, вы же знаете, что первый раз это воспринимается с благодарностью, второй раз как должное, а третий раз будете козой, если не поможете, такое человеческое мышление. Я бы подвезла, от меня не убудет
Столічна штучка• 08 июня в 00:47
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну откажите да и все
Love_Love_Love_• 08 июня в 00:47
Ответ дляЦаревна_несушка
Я б не реагувала і не лаяла ь би, ну але я можу з камʼяним лицем довести до білого коліна. Мені пофігу на чужі емоції
Аль де Барановна• 08 июня в 00:48
Ответ дляЦаревна_несушка
Завтра,як будете везти у місто візьміть жінку в заручниці. Обмін на басейн - це ваші умови. У вас просто немає іншого виходу. Діти ж ваші просять
Столічна штучка• 08 июня в 00:48
Ответ дляЦаревна_несушка
Какашку в басейн кинути через паркан🤣
И насрать под дверь
Love_Love_Love_• 08 июня в 00:49
Ответ дляЦаревна_несушка
Жінці я б нічого не говорила, це не актуально, суть саме в цьому щоб сказати свою думку про ситуацію