Царевна_несушка• 08 июня в 00:37
Сусіди і басейн, як би ви вчинили?
Приватний будинок, дачі.
3 роки тому сусідка подарувала нам басейн, каркасний, доволі великий, десь 3х4 м. Внуки виросли, не потрібен, у вас діти, може пригодиться. Ми подякували, перший рік набирали, другий ні, бо діти їздили до бабусі, там річка. В цьому році діти просять, хочемо басейн. Вчора чоловік дістав його, розклав. миші прогризли дві дірки, сидів клеїв, вирішили завтра помити і набрати. Тут дзвонить чоловікові зять сусідки і каже, що я хочу забрати басейн. Приходить і на очах дітей тягне з жінкою вже розкладений басейн до себе додому, через дорогу.
Завтра буду везти свекра в місто, йому на роботу. Кожну неділю цей зять просить підвезти його жінку в місто, ми ніколи не відмовляємо, підвозимо, і жінку, і саму сусідку.
Що б ви завтра сказали цьому зятю, коли він попросить підвезти його жінку?
Ми в шоці, діти в шоці.
Патриоточка• 08 июня в 06:42
Ответ дляПрацівниця року
Не ’подарували’ б той басейн, не було б неприємної ситуації.
Висновок: не потрібно робити людям добро, всеодно не оцінять. А зробиш щось зворотнє, передумаєш - залишаться ворогами на все життя.
Тобто, що автор 2 роки користувалася тим басейном, уже не рахується.
Може, вони і не дарували, а дали покористуватися.
Вот тоже читаю и удивляюсь. Люди по своей жадности только злобу в себе генерируют. Скажи спасибо за 2 года использования и пойди купи детям новый бассейн. Чи не трагедия.
Княгиня пітьми• 08 июня в 06:47
Ответ дляЦаревна_несушка
Вони знають, що тільки свекра вивожу, з вікон видно, хто сідає в машину.
так может вы будете свекра коллегу с женой забирать в соседнем селе.
так и скажите тому зятю,что ситуация изменилась.
Душка-свекрушка)))• 08 июня в 06:54
Якщо жінка нормальна людина, підвозила б далі, але про цю ситуацію їй сказала. В мене сусід, хворе на голову, а жінка в нього, адекватна людина, іноді каву п´єм, з ним навіть не вітаюсь.
Тра Ля Ля• 08 июня в 06:56
Ответ дляБрюлик в стразах
Скажите что не можете подвезти, собираете попутчиков за деньги для покупки нового бассейна.
Кроме шуток, лучший вариант. Сделать скорбное лицо и сказать, что извините, мы теперь решили, что будем по дороге подзарабатывать, подбирать попутчиков, потому что дети очень просят новый бассейн, а вы ж знаете, какие сейчас времена, с деньгами очень плохо, и взять неоткуда, только подзаработать. Да и на бензин не всегда хватает, тоже надо, поэтому извините, очень-очень сожалеем, но тяжелое материальное положение, придется подрабатывать хоть так...
пАлАвинкА• 08 июня в 07:06
у меня было такое с соседкой, только с палкой для инвалида ,я шла меня позвала сама и стала спрашивать .за невестку вечно заглядывала когда невестка шла с моим сыном . я ушла от темы . сказала только что у невестки больной папа - инсульт . но уже не лежит а потихоньку ходит и она мне совет ему надо на палку упираться тогда легче будет . я тебе дам такую палку мне без надобности на совсем отдам . отвези пусть человек ходит . я так и сделала .потом прошел год наверно, сват привык к этой палке мне все спасибо говорил , и тут соседка верни мне палку мне надо ее какой то знакомой ее тете подарить а то она хромает , я предложила ей куплю другую , нет только ту ей надо и все . можете себе представить как я выглядела перед сватом , сын купил ему другую , но он привык к той . палки оказывается подбирают по росту человека ,. я привезла ее назад и отдала соседке она что то там бурчала и хотела благодарность наверно в деньгах за прокат палки, хотя ее подарила , потом ей самой стало плохо . я смотрю в окно еле ползет и несет картошку . но я не вышла , она была возраста моих родителей , потом умерла вскорости , я не пошла на похорон, не хотела , сват тоже умер , а я до сих пор взяла урок себе ничего ни у кого не бери у соседей никаких ’подарков’ а то потом назад захотят забрать и будешь выглядеть как обосрали обсыхай , не подвозите больше вашу соседку пусть сама едет и купается в своем бассейне , вы ей ничего не должны , раз так ,
Мурзилка• 08 июня в 07:29
Ответ дляНа границе
Дивно забирати те, що віддали зовсім.
Ну в таких випадках говорять, що дають ’ в користування’.
Але вам на майбутнє буде досвід, щоб питати людей чи зовсім віддають чи з поверненням.
А поводити себе як зазвичай. Як і не було цієї ситуації
Дуже розумна порада
Бо з одного боку якщо відмовити, автор буде не вдячна, що їм дали користуватися та ще й залишилися винні, коли забрали
Бадабум• 08 июня в 07:32
Ответ дляЦаревна_несушка
От ми з чоловіком десь так і порішили, як завтра не нарватися на скандал, бо цю неділю відмовили підвезти, а далі?
Діти дуже засмутились, звичайно, просили неділю, все не було часу.
а просто купити новий басейн? Зараз літо ,жара,то самі ж і відмокатимете, не тільки діти.
Бадабум• 08 июня в 07:35
Ответ дляЦаревна_несушка
По факту так, вони ж таке не боялися робити, їм пофіг, чому нам не повинно бути пофіг на них. Ну це я така, чоловік не хоче лаятись. А я не хочу лаятись зі скандальним мужиком.
автор,а є 100% гарантія,що ви надійно заклеїли ті дірки? Бо коли набирається вода..,то може бути нежданчик,і тиском винене ваші заплатки..
То ви ще й винні їм залишитесь,що їм територію затопили..
Бадабум• 08 июня в 07:42
Ответ дляЦаревна_несушка
Десь так я теж це бачу, без претензій, але так відсторонено. Кажуть, що краще поганий мир, ніж гарна ворожка. Але ж свою позицію треба донести. Може у того зятя в голові хтозна яка картина.
Дійсно, це було негарно. Дітям пояснювати, чому дядя забрав з двору наш басейн було непросто.
А дітям спочатку було сказано, що це сусіди були віддали ?? Що сусіди думали про своїх дітей,купили для них спочатку,а потім вже вам дали? і по факту,річ не ваша.
чому сусіди про своїх дітей подумали. а у вас зараз ’неначасі’??
Аленький носочек• 08 июня в 07:42
Я так понимаю что когда-то тот бассейн зять сам и покупал. А теща взяла и отдала соседям. На улице жара, зять бурчит ’ сейчас бы окунуться в бассейне хорошо бы было’, а теща говорит ’ та да, я отдала соседям, а они его в прошлом году и не ставили даже, не пользуются ним’
emerald_88• 08 июня в 07:48
Без конфлікту не вийде, на жаль.
Вашу сторону ми почитали, і я з вами згодна. Але є інша сторона і от як це виглядає з їх боку: вам віддали басейн, ви ним безкоштовно користувались деякий час, порвали, вимазали, а тепер ще й не довольні чимось. В придачу, її чоловік возив вашего свекра все життя, а ви тепер відмовляєтесь. Невдячні.
До речі, погоджуюсь з коментом вище, що вони ще викатять претензії щодо дирок в басейні, бо віддавали ж цілий.
Бамбарбия! Кергуду.• 08 июня в 07:57
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну и пусть знают, вам то что? Вам неудобно, а им удобно прийти забрать, то, что когда то подарили
Бамбарбия! Кергуду.• 08 июня в 08:00
Ответ дляЦаревна_несушка
Купите б/у, люди тоже продают, когда не пользуются за пол цены. Мы так лодку купили, когда младшему сыну загорелось. Мужик два раза сплавал и продал, работа, семья, когда там плавать.
Бамбарбия! Кергуду.• 08 июня в 08:01
Ответ дляШукаю трусики
Удалено администрацией...
Схоже, що рашисты. Создали, нарисовали в воздухе, подарили и решили ограбить
Аленький носочек• 08 июня в 08:03
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Можно б/у, а можно новый в оплату частями, если сложно сразу выделить сумму. А так за несколько месяцев незаметно с карты погасится
Бамбарбия! Кергуду.• 08 июня в 08:07
Ответ дляАленький носочек
Согласна
Злюсь до кипіння• 08 июня в 08:15
Ответ дляЦаревна_несушка
Тю,так скажите мы не в город,мы по делам. Раза 2-3 обычно достаточно чтоб человек догадался
Злюсь до кипіння• 08 июня в 08:18
Ответ дляБрюлик в стразах
Ахаха)) кстати,отличная идея! У нас неожиданные расходы-бассейн надо брать. С вас 50грн!
Зроблено у 80-х• 08 июня в 08:19
Ответ дляШукаю трусики
Удалено администрацией...
Клевотница• 08 июня в 08:25
Ответ дляPrervana
О да, еще и претензию выкатят, что плохо за бассейном следили и приклеили на сопли. И теперь обязаны купить им такой новый. Бо не уберегли
Але проїзд і оренда складу під басейн чомусь безкоштовні. От захоплююся такими, як сусід авторки теми. Люди вміють думати лише на свою користь
Гладиолус• 08 июня в 08:27
Ответ дляЦаревна_несушка
Робіть, як вам зручно
40каградусная• 08 июня в 08:28
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну і що? Місця немає і крапка
Гладиолус• 08 июня в 08:29
Ответ дляЦаревна_несушка
Зять агресивний, кажу відразу, це лайка 100%, і він не іде, тільки жінка.
Ну то я б з такими не лаялася через бассейн, більше нервів. Виводи зробіть і нічого в них більше не беріть
Ангел-предохранитель• 08 июня в 08:32
Ответ дляЦаревна_несушка
Но бассейном пользлвались
Ангел-предохранитель• 08 июня в 08:32
Ответ дляЦаревна_несушка
Вы волшебные, ну забрали, вы ж год пользовались,
Аленький носочек• 08 июня в 08:35
Ответ дляКлевотница
Ну, склад такой себе, мыши погрызли бассейн)
Аленький носочек• 08 июня в 08:38
Ответ дляАнгел-предохранитель
А потом год не пользовались, соседи и решили что лучше забрать и пользоваться, раз он людям не нужен.
А автор добавила красок, как сосед тянул бассейн на глазах у детей, дети, небось, плакали. Прямо вспомнилась тема как малыш хотел смоктать грушку)))
Мама Никитки-2• 08 июня в 08:40
Ответ дляЦаревна_несушка
А лаятись чого? Того шо ви більше не хочете працювати безплатним таксі? То так і скажіть, Вася, бензин подорожчав, тепер поїздка коштує 100 грн, наприклад.
Я б не лаялась, взагалі не звертала б уваги і нічого не говорила від слова взагалі. Ні по яким питанням. Люди пусте місце. Лайка зазвичай, як там рудий сказав, танго , що танцюють двоє. Ам з собою довго і часто лаятись зять не буде.
Безпорадна Кроко• 08 июня в 08:42
Вы пользовались бассейном год, уже хорошо, правда? За это время можно было бы понять, нравится вам такая вещь или нет. Мужа брат купил бассейн такой и потом был недоволен, сколько гемора с ним. Предлагал нам бесплатно забрать, я не захотела. Это же огромный плюс, что вы не потратив денег смогли затестировать вещь.
Сейчас он погрызенный, не факт что он нормально бы функционировал. Я бы купила своим детям свой, новый бассейн. А с соседями не портила отношения.
Мама Никитки-2• 08 июня в 08:43
Ответ дляЦаревна_несушка
Там така людина, що хоть з яким лицем, а буду я винна.
Він і так мене дістає надмірною увагою, коли я десь з кавою зранку притулюсь, він із-за кущів визирає і здоровається на всю вулицю.
Ще раз, не звертайте на нього увагу. Зовсім. Немає там нікого, а здоровкається радіо. Якщо будете підвозити, то завтра воно прийде і ще шось у вас з двору забере, те що сподобалось. Хто везе на тому і їдуть. Ви будете везти і в прямому і в переносному значенні.