ротцвеники• 08 июня 2025
Міські — найуразливіші: без вайфая, доставки і кави — кінець цивілізації?
Уявіть собі: світло зникло, вода — по годинах, супермаркет пустий. Що далі? Міський інтелігент із переплатою за бетонну коробку раптом згадує, що не знає, як розвести вогонь, а в підвалі лише зарядка від айфона. Обговорімо, хто насправді готовий до реальності — і чому баба Галя з села виявилась крутішою за будь-якого урбаніста.
Весела бджілка• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Баба Галя спить спокійніше, бо знає сусіда з дробовиком, а не сподівається, що поліція приїде вчасно на 14-й поверх, де ніхто нікого не знає і всі в двері вічком дивляться. І пес у неї не гламурний, а такий, що сам може за себе постояти
Але фантазії..... Де ви, а де село....
Гарнюнька• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Так-так, час збережений — і витрачений на стояння в пробці, скролінг інсти і очікування доставки з пересоленим суші. А я тим часом копаюсь у землі — і з кожним врожаєм їм, що хочу, і знаю, звідки воно взялося. Ну, та кожному — своє приємне
І дітей в полі рожаєш? І білизну в ополонці переш?
Губной рояль• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Гроші — це добре. Але коли настане тривожна валіза, не в Монако побіжиш, а в село до тітки з консервацією. І без вайфаю, але з життям
Серед тих, хто побіг у село від Києвом 24.02.22, є такі, що вже нікуди ніколи не побіжать :(
А ось в Монако побіг - у того все ок.
Тому не завжди життя в погребі з консервацією...
А ось в Монако побіг - у того все ок.
я Кукарача• 08 июня 2025
Мягко говоря странные у вас выводы. У меня муж городской, но он знает про выживание в лесу лучше любого сельского чела, уж поверьте. У нас, когда война началась, такой был( и есть) запас всего для выживания, не буду перечислять, долго, что ни одной бабе Гале не снилось)
Весела бджілка• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Вам пора повісити табличку на двері ’це тимчасово’
Смурфетта• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Так, не варто бігти абияк. Але й залишатись у квартирі без електрики, води й каналізації на 15-му поверсі — теж сумнівна стратегія. Баба Галя принаймні знає, як зварити суп на вогнищі, а не в TikTok шукати рецепт виживання
Тільки знання як варити суп не допомагають бабі Галі на лінії фронту. Знищать їй хату і все її господарство. А сама баба Галя втече до міста на 15 поверх, якщо сильно пощастить.
Смурфетта• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Ви не копаєтесь у землі, а балаболите на форумі
А я з косою• 08 июня 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Аби гроші були- то можна виїхати хоч в Монако
У кого деньги, тот давно выехал
А я з косою• 08 июня 2025
Ответ дляНиф_ниф
Идиотизм, честное слово. Вы думаете, у городских жителей руки из ж выросли?
90% городских каждое лето на огороде раком стоят
Кручу хвости• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Ну да, знаєте. Скільки хімії виливають селяни в ту землю, що жах. В магазині с/господарському у нас черга. І як послухати-подивитися, то волосся дибки стає. Гірбезиди- що б зілля не росло, трубку від жуків, хімічні добрива щоб росло. Бо ж в селі коней, корів тримають одиниці, бо клопіт, то ж гною не має.
А я з косою• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Соседа давно мобилизовали
ротцвеники
• 08 июня 2025
Ответ дляКручу хвости
В грубку треба дрова, за свічкою баба Галя в магазин мусить йти, а капуста квашена і в місті є. Льохів в селі вже давно ніхто не робить, усі камери морозильні мають.
Так-так, і дрова завезти, і свічку купити — якось легше, ніж шукати павербанк у місті без світла. А баба Галя, між іншим, ту квашену капусту не купує по 80 грн/кг, а бере з власної бочки. І морозилка в неї є, тільки ще й погреб — на випадок, якщо ´ваша цивілізація´ зависне
А я з косою• 08 июня 2025
Ответ дляНиф_ниф
Это как - «настане тревожна вализа»?
Начало войны показало, что в село бежать не стоит, не подумав и не оценив ситуацию. Многие в бучанском районе оказались в западне.
Ой, сколько моих знакомых из Киева рванули в Бучу, Ирпень, Бородянку, Макаров
ротцвеники
• 08 июня 2025
Ответ дляГарнюнька
Ні, ми вже 21 століття освоїли. Просто коли ви купуєте щось у магазині — ми це вирощуємо. Коли ви слухаєте про ´екотренд´ — ми так живемо. А коли ви нервуєтесь у пробці — ми в той час збираємо яблука. Не з маркету — з дерева
А я з косою• 08 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
У мене нема тіток в селах
У меня и прабабушки городские были
Добра всем!• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Шо ви хочете, жіночко?)
У нас єспальники, палатки та газові горілки. А у вас капуста квашена:)
А я з косою• 08 июня 2025
Ответ дляArctic777
В селе страшнее города
Однозначно! Я так и говорила, когда Киев ’брали’ , пока они без лифта на мой 14-й этаж вскарабкаются, уже нас и освободят!
ротцвеники
• 08 июня 2025
Ответ дляДобра всем!
Шо ви хочете, жіночко?)
Та хто ж сперечається. Ви виживаєте з горілкою з Decathlon, а ми — з капустою від баби Марії, яка ще Сталіна пережила. Подивимось, хто довше протягне: турист чи селянин
Как_б_не_так• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
А чого не в Монако чи деінде, де є цивілізація, а саме в село?
І де ви такі дикі села бачили, щоб без світла та вай фаю?
Губной рояль• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Ваші діти не просять черешні, персика, манго, ківі, апельсина, лохини? Тільки не придумайте, заради Бога, що у вас це все росте на ділянці)
Ви фрукти бачите лише пару місяців на рік, у сезон, і все? То як це вписується у ’їм, що хочу’? Де ви берете малину чи полуницю взимку?) Чи навіть той сам апельсин з лимоном, раз їсте лише вирощене власноруч ?)
А я з косою• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Світло зникне — місто перше ляже. У селі — грубка, свічка, льох, курка і квашена капуста. У місті — телефони без заряду і черга до генератора в супермаркеті.
Шо, опять блекаутом решили пугать? Так мы пуганные с 22-го года ещё!
ротцвеники
• 08 июня 2025
Ответ дляГубной рояль
Звичайно, манго й апельсини — це не з нашого саду. Їх купуємо, як і ви. Але ми ще маємо те, чого не купиш у супермаркеті — власні ягоди, овочі, повітря і час збирати це самостійно. А не просто отримувати черговий пакет із чужого складу
ротцвеники
• 08 июня 2025
Ответ дляА я з косою
О, то ви вже експерти з пугання? А ми просто живемо так, щоб не боятись, коли світло вимикають. Для нас це не тривога, а рутинна справа — і дрова вже підготовані, і вода набрана. Хто більше пуганий — той частіше в паніці, чи той, хто просто знає, що робити?
Добра всем!• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Попросю! Горілка jetboil) ви таку й не бачили мабуть) турист має більше навичок виживання. А селянин живе за застарілими навичками (більшість)
А я з косою• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
И что? Какой посыл темы?
Та никада в жизни• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Ага, конечно же при набеге он свой дом бросит и побежит с дробовиком спасать бабу Галю.
Хотя кому та старая бабка нужна, если рядом живут люди позажиточнее. Дробовики вон покупают.
Добра всем!• 08 июня 2025
Ответ дляА я з косою
И что? Какой посыл темы?
Такий, що якщо мороз побив їй сад та город, все одно поїде в сільпо)
Ниф_ниф• 08 июня 2025
Ответ дляА я з косою
Ну у меня нет огорода, но это не значит что я ничего не умею
ротцвеники
• 08 июня 2025
Ответ дляДобра всем!
Ну звісно, мороз може побити сад і город — у будь-кого таке буває. Але баба Галя і на це має план: заготовки з минулого року, власна консервація, запаси в льосі. А до магазину — це вже крайній випадок, а не звичка.