ротцвеники• 08 июня 2025
Міські — найуразливіші: без вайфая, доставки і кави — кінець цивілізації?
Уявіть собі: світло зникло, вода — по годинах, супермаркет пустий. Що далі? Міський інтелігент із переплатою за бетонну коробку раптом згадує, що не знає, як розвести вогонь, а в підвалі лише зарядка від айфона. Обговорімо, хто насправді готовий до реальності — і чому баба Галя з села виявилась крутішою за будь-якого урбаніста.
Ненька наша• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Гроші — це добре. Але коли настане тривожна валіза, не в Монако побіжиш, а в село до тітки з консервацією. І без вайфаю, але з життям
Зачем бежать в село до тётки , если масса людей выехали за граниуцу и вполне счастливо себе живут )
Ненька наша• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Я не кажу, що руки з ж. Просто коли дивишся, як хтось викликає майстра, щоб забити цвях або пересадити квітку — закрадаються сумніви.
Сомнения в чём ? У людей есть деньги - они вызывают специалистов и получают услуги. Могут себе позволить. Те , у кого денег нет, всё делают сами, независимо от того где они живут - в селе или в городе.
Ненька наша• 08 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Баба Галя спить спокійніше, бо знає сусіда з дробовиком, а не сподівається, що поліція приїде вчасно на 14-й поверх, де ніхто нікого не знає і всі в двері вічком дивляться. І пес у неї не гламурний, а такий, що сам може за себе постояти
Правда почти всех мужчин из сёл давно мобилизовали. В селе особо не спрячешься, не то что в городе)
Скоро_вчера• 09 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Світло зникне — місто перше ляже. У селі — грубка, свічка, льох, курка і квашена капуста. У місті — телефони без заряду і черга до генератора в супермаркеті.
Так расскажите нам, как же мы в итоге выжили, без вашей консервации, в Киеве и остальных городах? Интересно услышать вашу версию.