БезникаяЯ• 08 июня в 21:12

Порадьте цікаву біографію, яка читається як роман.

Щоб не сухі факти, а живе захопливе життя людини.
забиякина• 08 июня в 21:14
Треба питати романіста-дослідника, а не біографію). Залежить все від подання матеріалу
Чарочка діда• 08 июня в 21:17
Крутой маршрут
ЕлькиПальки• 08 июня в 21:20
В мене є декілька книжок Гордона,де біографічні інтерв´ю цікавих мені людей.Як би до самого Гордона не відносились,але інтерв´ю він колись робив топові.
Багатьох вже немає в продажу,але все ще багато цікавих.В книжці зазвичай до 8-10,з архівними рідкісними фото і т.д.
https://www.gordon.com.ua/books/
МаксХмара• 08 июня в 21:20
прочтите книгу ’Мысли и сердце’ это книга о Николае Амосове. Прочтите, отложите, а потом еще раз прочтите...
Гарні диньки• 08 июня в 21:21
Тоже рекомендую Крутой маршрут.
Замріяна• 08 июня в 21:22
Мені дуже сподобалась біографія Опенгеймера: тріумф і падіння американського прометея.
Фільм це крапля з його життя.
Просто каралева• 08 июня в 21:31
’Майкл Джордан. Его Воздушество’ Роланд Лазенби
любименькая• 08 июня в 21:35
Мария Кюри
сЛАдКОежКА• 08 июня в 21:43
Сосюра ’Третя рота’, автобіографічна..Мені дуже сподобалось, зовсім по інщому сприймала його. Є, до речі, аудіокнига
Крию матом страшно• 08 июня в 21:48
Свою вам написать чтоль? Так не поверят, что такое бывает )