Атятя_тётя• 03 мая в 14:40
Що почитати, якщо хочеться книги з атмосферою подорожі та пригод?
Не обовязково класичний пригодницький роман, може бути щось ніжне або філософське.
Все до блиску• 03 мая в 15:21
Почитайте Марка Леви ’Странное путешествие мистера Долдри’, ’Последняя из Стенфилдов’, ’Влюбленный призрак’. Ещё нравятся книги Гийома Мюссо - но там более романтик чем приключения.